Logo Jawor24h.pl
Reklama
Piotrowice-Osiedle - osiedle domów w zabudowie bliźniaczej
Mercedes-Benz Manufacturing Poland
Krzysztof Mróz - Senator RP

Biesiada jaworskich seniorów!

29 listopada odbyła się, zapowiadana wcześniej biesiada, czyli spotkanie integracyjne seniorów.

© materiał prasowy

Motorem oraz sponsorem całej imprezy była Jaworska Rada Seniorów. Realizacja była możliwa dzięki środkom z ASOS 2014 - 2020 oraz współpracy z Fundacją Przestrzeń Dla Obywateli z Legnicy. Liderem projektu był Stanisław Hońdo, przewodniczący JRS. Biesiada odbyła się w lokalu Związku Emerytów i Rencistów na ul. Wieniawskiego 9 w Jaworze.

- Organizacja wymagała wiele pracy i tutaj należy podkreślić zaangażowanie naszych seniorów oraz pomoc Pań ze związku emerytów, które przygotowały potrawy. Za kwotę ~1000 zł zakupiłem ponad 100 kg wszelkich produktów od mięsa, kapusty warzyw do kawy, herbaty, owoców, cukierków, 50 litrów napojów itp. Bardzo dobrym punktem programu było przeprowadzenie dobrej lekcji dla Seniorów, przez funkcjonariuszy Policji w sprawie wszelkich przestępstw, na jakie narażone są osoby w starszym wieku. Drugim dobrym punktem programu była wystawka osiągnięć seniorów posiadających określone pasje. Całość połączona była z muzyką, dobrym jedzeniem, dobrymi humorami. Biesiadę można zaliczyć do udanych - podkreślał Stanisław Hońdo.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Prawdopodobnie najlepsze koło Jawora 110m2 do zamieszkania - Osiedle Kamionka
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.