Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Biernatki mają nowego sołtysa

W dniu 12 lutego 2018 r. podczas zebrania wiejskiego w Biernatkach wybrano nowego sołtysa.

© Gmina Wądroże Wielkie

Spośród dwóch kandydatów zdecydowaną większością głosów wybrano Pana Piotra Dynowskiego. 

W zebraniu uczestniczyło 24 mieszkańców. Nowemu sołtysowi gratulujemy.

Reklama

Komentarze (8)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

interesant
interesant19 lutego o 09:49
Młoda Pani w zuk porażka, jeszcze nie ogarnęła stanowiska, miesza się. ciekawe jak sobie teraz poradzi gdy braknie kierownika?
Lubię to! 5
Zygmunt
Zygmunt16 lutego o 19:22
Wójt Jedlecka ma pole do popisu, może pracować w gminie na wszystkich stanowiskach, od sekretarza po konserwatora bo wszyscy się już pozwalniali.
Lubię to! 7
do zygmmunt
do zygmmuntZygmunt18 lutego o 15:02
bardzo dobrze, że się pozwalniali pracownicy. dość kumoterstwa i rządzenia jednej wielkiej rodziny. Trzeba zmiany, żeby coś zrobić , młodzi na stanowiska!!!!
Lubię to! 4
Jan
Jando zygmmunt19 lutego o 16:50
i młodzi też się zwalniają. Zatem.......
Lubię to! 5
Stanisław
StanisławZygmunt19 lutego o 20:25
Przeglądając bip innych gmin nie znalazłem tylu udzielonych pełnomocnictw do podpisywania dokumentów co w gminie Wądroże.To chyba jedyny wójt na terenie powiatu, który nic nie podpisuje.... i za nic nie odpowiada
Lubię to! 9
do stanisław
do stanisławStanisław20 lutego o 11:20
A jakie ma to znaczenie do artykułu o wyborze sołtysa
Lubię to! 0
Karma
KarmaZygmunt21 lutego o 20:45
To prawda, uciekły wszystkie osoby, które coś wnosiły do tego urzędu. Od młodych, energicznych osób, które wnosiły mnóstwo uśmiechu do tego miejsca, aż po samych kierowników. Coś jest nie tak z władzą najwyższą w takim razie, bo z ludźmi trzeba umieć współpracować, a nie doprowadzać do ich odejść.
Lubię to! 2
Wadroze
Wadroze16 lutego o 19:08
Jeszcze wójta zmienić bo rozwaliła cały Urząd. Wszyscy się zwalniają na potęgę. Tylko na fotkach wydaje się, że jest super. Ale w realu jest tragedia. Niewłaściwy człowiek na takim stanowisku!
Lubię to! 8

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.