Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Bieg Stu Bohaterów dla Julki Drżał

Trzecia edycja Biegu Stu Bohaterów odbędzie się w Chełmcu koło Męcinki, już 22 września 2019 roku. Impreza odbędzie się dla Julki Drżał pod hasłem #GoJulka.

© Materiały organizatora

Tym razem uczestnicy pobiegną dla Julki Drżał - małej Superbohaterki, której serduszko wymaga operacji poza granicami naszego kraju. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na jej leczenie.

Biegniemy dla Julki Drżał, małej pogodnej dziewczynki o wielkim lecz chorym serduszku. Biegniemy by uzbierać śrdoki na operację, która uratuje jej życie i pozowli spokojnie rosnąć jej sercu razem z nią. Jak w poprzednich edycjach biegu, cały dochód ze sprzedaży pakietów startowych, cegiełek, loterii, darowizn oznaczonych hasłem "GoJulka" oraz pieniędzy zebranych podczas biegu do puszek i za pomocą terminali płatniczych zostanie przekazany na specjalne subkonto, gdzie gromadzone są środki ze wszystkich zbiórek na rzecz Julki – informują organizatorzy wydarzenia.

Bieg Stu Bohaterów tym razem bedzie biegiem przełajowym, górskim. Kolejną różnicą do poprzednich edycji będzie wydłużenie biegu Bohatera z 3 do 5 km i wprowadzenie kategorii Marszobiegu - Nordic Walking.

Zmagania odbędą się na dystansach:

  • 5 km - bieg / marszobieg Bohaterów
  • 10 km - bieg / marszobieg Superbohaterów
  • 10 km - marszobieg służb mundurowych

Organizatorami są Fundacja Afirmacja Rozwoju oraz Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski.

Więcej informacji o biegu

Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.