Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań
Logo Jawor24h.pl
© Plakat

Udostępnij:

Festyn charytatywny w Mściwojowie

W plenerze

W dniu 5 maja br. w mściwojowskim parku odbędzie się Festyn Charytatywny dla Kamila Dębickiego.

Organizatorzy biegów (Spontan Race i WOŚP) serdecznie zapraszają na bieg "Razem dla Kamila" oraz do wzięcia udziału w festynie charytatywnym. Środki uzbierane z biegu i podczas festynu oraz z aukcji i loterii fantowej zostaną przekazane na leczenie Kamila.

Dystans biegu to zaledwie 1 km uliczkami Mściwojowa. Także zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału. Wpisowe wynosi minimum 20 zł. Na mecie dla uczestników organizatorzy gwarantują wodę i certyfikat ukończenia biegu dla Kamila. Liczymy na waszą obecność!

Zapisy i więcej informacji pod nr tel. :
Dorota: 605 844 086
Artur: 721 025 279

Na przybyłych czekają liczne atrakcje: mecz piłki siatkowej Policja vs Straż Pożarna vs Ratownicy Medyczni, pokaz broni, strzelanie na symulatorze snajperskim, z łuku lub wiatrówki, paintball. Z kolei dla najmłodszych przewidziane jest: dmuchane miasteczko, przejażdżki konną dorożką, animacje dla dzieci, zumba.

W przerwach wystąpi duet wokalny "ALABAMA". Pojawią się także zespoły "HYDROZAGADKA" z Lubina, "THE MISTAKE" z Chojnowa, a od godz. 21:00 zagra zespół "TACY SAMI" z Bolkowic.

Przypomnijmy - Kamil Dębicki, 20-letni mieszkaniec Gminy Mściwojów potrzebuje pomocy, jego ciało w 90% zostało poparzone w wyniku wybuchu gazu.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc w organizacji datków, voucherów itp. na licytację. Pomoże nam to w uzyskaniu potrzebnej kwoty wynoszącej około 500 tysięcy złotych.

Na rzecz Kamila oddawać można także krew bez względu na grupę (należy wskazać Kamila Dębickiego jako biorcę - Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków).

Z kolei pieniądze dla Kamila można wpłacać na konto Jaworskiego Stowarzyszenia Charytatywnego DAMY RADĘ nr 84 2030 0045 1110 0000 0409 6940 z dopiskiem „Kamil Dębicki” oraz na stronie zrzutka.pl (KLIKNIJ).

Park w Mściwojowie
Wyznacz trasę
5 maja 14:00
Park w Mściwojowie

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.