Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Bezpłatna rehabilitacja dla osób w wieku 60+

Wójt Mirosław Brzozowski zaprasza na bezpłatną rehabilitację osoby w wieku 60+.

Plakat © UG Męcinka

Oferowane zabiegi to: laseroterapia, fizykoterapia, elektroterapia, masaże, światłolecznictwo, ultradźwięki oraz magnetoterapia. Warunkiem jest uzyskanie skierowania do lekarza POZ przyjmującego w ośrodkach Gminy Męcinka. Szczegółowe informacje są dostepne w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Piotrowicach (tel. 76 870-88-78). Zabiegi rehabilitacyjne są sfinansowane z budżetu Gminy Męcinka.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.