Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Bezbramkowy remis na inaugurację

W sobotnie popołudnie Kuźnia Jawor, wyjazdowym meczem z Kaczawą Bieniowice, zainaugurowała sezon 2018/2019. Zawody zakończyły się bezbramkowym remisem i po końcowym gwizdku jaworzanie mogą czuć niedosyt.

© MRKS Kuźnia

To podopieczni trenera Piotra Przerywacza prezentowali się lepiej piłkarsko, dłużej utrzymywali się przy piłce, ale nie potrafili tego udokumentować. Od początku Kuźnia przeważała, często gościła pod bramką strzeżoną przez Miłosza Kudłacza, ale przy stwarzanych sytuacjach zawsze czegoś brakowało - wykończenia, precyzji czy celności. Bieniowiczanie bronili się prawie całym zespołem, nie stwarzając zbytnio zagrożenia i nie zatrudniając zbyt wiele razy Krzysztofa Derechowskiego.

Przez pierwsze 25 minut drugiej odsłony obraz gry nie ulegał zmianie. Kaczawa ograniczała się do defensywy, a jaworzanie atakowali, ale niestety nadal bezskutecznie. Najbliżej szczęścia w tym okresie był w 55 minucie Marcin Bagiński, który z dystansu trafił w poprzeczkę.

W ostatnich dwudziestu minutach team pod wodzą trenera Grzegorza Omańskiego nieco bardziej się otworzył i momentami gra przenosiła się z bramki pod bramkę. W końcówce Kaczawa wyprowadziła dwie groźne kontry, ale od utraty gola uratował jaworzan Krzysztof Derechowski. Niebiesko-żółto-czarni do końca szukali szans na zdobycie bramki, ale bez powodzenia.

Za MRKS-em pierwsze ligowe koty za płoty, choć apetyty były trochę większe. Dodajmy, że był to pierwszy przypadek w historii, kiedy to Kaczawa nie przegrała z Kuźnią. Na pierwsze gole i pierwsze zwycięstwo jaworzanie muszą jeszcze zaczekać. Najbliższa okazja do zgarnięcie pełnej puli w sobotę (18.08) w domowym starciu z KS Męcinka.

 

Kaczawa Bieniowice - Kuźnia Jawor 0:0

Sędziował: Mariusz Kaczmarek (Delegatura Legnica)

Asystenci: Jacek Saskowski, Mateusz Lombardo

Kuźnia: Derechowski - Dworakowski, Majka, E. Borek, Ł. Duda, Wiśniewski, Janoś (78. Grabarczyk), Szałach, Klasa (50. Suchecki), Piec, Bagiński; trener Piotr Przerywacz

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.