Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Będzie remont kolejnej drogi

Poprawa bezpieczeństwa oraz standardu w korzystaniu z drogi gminnej przebiegającej przez Stanisławów oraz łączącej tą miejscowość z pobliskim Pomocnem jest celem inwestycji, do której przystępuje obecnie Gmina Męcinka.

© Paweł Sasiela

Przebudowane zostaną trzy kilometry drogi gminnej. Wykonana zostanie nowa, lepsza podbudowa wraz z nawierzchnią asfaltową i poboczami. W ramach zadania przepusty zostaną udrożnione, a skarpy umocnione. Przedmiotowe zadanie wykonane zostanie za kwotę 1 776 981 zł.  80% wartości zadania tj. kwota 1 421 584,80 zł pokryta zostanie z pozyskanej przez Gminę Męcinka dotacji z budżetu państwa. Zakończenie inwestycji zaplanowane zostało na 31 listopada 2019 r.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.