Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Bazalt wygrywa 4:2

Bazalt Piotrowice po raz kolejny wygrywa na wasnym boisku. Tym razem rozprawili si z Gryfem Krotoszyce 4:2

Opis spotkania z www.ksbazaltpiotrowice.futbolowo.pl:

Do mi niespodziank sprawili dzi swoim kibicom zawodnicy Bazaltu, którzy na wasnym terenie podejmowali zespó z Krotoszyc. Niemal przez cae spotkanie podopieczni trenera Kasprzaka kontrolowali przebieg gry i pewnie pokonali rywala 4:2. W naszej druynie wystpi dzi po raz pierwszy nowo pozyskany zawodnik, Leszek Bander, który dosta szanse od trenera wystpienia ju od pierwszych minut.
 
Ju w 4. minucie spotkania obsuony idealnym podaniem od Marczewskiego, Ociak, pewnym uderzeniem pokona bramkarza goci. Druyna Bazaltu prowadzia 1:0 i wcale nie zamierzaa poprzesta na takim wyniku. Niespena dwadziecia minut póniej byo ju 2:0. Z rzutu ronego pik dorodkowywa Foksiski, najwyej wyskoczy do niej Gówka i strzaem gow podwyszy wynik. Kiedy wydawao si, e gospodarze pewnie zmierzaj ku zdobyciu kolejnych trafie, to zespó z Krotoszyc zdoa strzeli bramk kontaktow.

Delikatnie mówic, po strzale z rzutu wolnego zawodnika goci, le pik odbi Wachowski i nadbiegajcy napastnik Gryfu dobi j do siatki. Od tamtej chwili uskrzydleni przyjezdni niezwocznie próbowali doprowadzi do wyrównania, jednak ich starania nie day im oczekiwanego rezultatu. Bazalt szybko powróci na waciwe tory i odzyska kontrol nad boiskowymi poczynaniami, której nie odda ju do koca pierwszej poowy. Po zmianie stron podopieczni trenera Kasprzaka kontynuowali swoj bardzo dobr gr, ale dopiero w 72' minucie zdoali zdoby kolejnego gola. Po indywidualnej akcji Marczewskiego byo ju 3:1.

Od tamtego momentu rozwiza si worek z bramkami, gdy w przecigu kolejnych trzynastu minut kibice zgromadzeni na boisku w Piotrowicach byli wiadkami dwóch kolejnych trafie. Najpierw zawodnicy z Krotoszyc przeprowadzili zabójcz kontr, która przyniosa im zmniejszenie strat, a póniej bardzo adnym uderzeniem pod poprzeczk zza pola karnego popisa si Puran i Bazalt znów móg prowadzi dwoma golami. Niestety zdobywca ostatniego trafienia dla naszej druyny w kocówce spotkania obejrza drug ót kartk, przed co musia nieco wczeniej opuci boisko. Mecz zakoczy si wynikiem 4:2 i bez wtpienia druyna Bazaltu rozegraa najlepsze spotkania tej wiosny. Dziki temu zwycistwu moglimy awansowa na czwarte miejsce w ligowej tabeli.


Bazalt Piotrowice - Gryf Olimpia Krotoszyce 4:2 ( 2:1 )
 
gole dla Bazaltu: 4' Ociak, 22' Gówka, 72' Marczewski, 85' Puran
 
Skad Bazaltu: Wachowski - Toroczak, Gutak, Gajda, Gówka - Puran, Orzechowski (75' Rokosz), Foksiski, Bander (55' Szulc) - Ociak, Marczewski (70' Maziarz)
 
óte kartki dla Bazaltu: Orzechowski 35', Puran 38', Foksiski 55', Gajda 89'
 
czerwona kartka dla Bazaltu: Puran 90' (po dwóch ótych)

Runda wiosenna Bazaltu Piotrowice:
Forma: PZRZ
Mecze: 4
Punkty: 7
Gole zdobyte: 6
Gole stracone: 10

strzelcy: Orzechowski , Marczewski 2, Ociak, Gówka, Puran 

OGÓEM:
Ostatnie 5 spotka: RPZRZ
Mecze: 14
Punkty: 26 (DOM - 17, WYJAZD - 9)
gole zdobyte: 26 (DOM - 13, WYJAZD - 13)
gole stracone: 21 (DOM - 6, WYJAZD - 15)

W nastpnej kolejce Bazalt pauzuje.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

kibic
kibic23 kwietnia 2012 o 18:57
Tak trzymac :)
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.