Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Bal karnawałowy dla najmłodszych mieszkańców Małuszowa

W minioną niedzielę w świetlicy wiejskiej w Małuszowie odbył się bal karnawałowy dla najmłodszych mieszkańców tego sołectwa, który jest kolejną inicjatywą stowarzyszenia „Nasz Małuszów”.

© materiał prasowy

Przebierańcy świetnie bawili się uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach prowadzonych przez animatorki. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską. Obecny na spotkaniu wójt Mirosław Brzozowski ufundował dla dzieci pączki oraz nagrody dla króla i królowej balu, którzy wybierani byli podczas niedzielnej zabawy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.