Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor

Babie lato z Targoszyńskim Scyzorykiem (PROGRAM)

W dniu 6 października br. na terenie rekreacyjnym przy Szkole Podstawowej w Targoszynie odbędzie się Babie lato z Targoszyńskim Scyzorykiem - Powitanie jesieni.

© Plakat

W programie przewidziane są m.in. występy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Targoszynie, pokazy szkółkarsko - sadownicze w wykonaniu gospodarstwa szkółkarskiego A.A.W Baran. Odbędą się także konkursy.

Zabawa taneczna przy zespole INTRUDER i DJ KUB.

Szczegóły na załączonym plakacie. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.