Wtorek, 16.04.2024 209

B klasa: Punkt rezerw Kuźni

Remisem 1:1 zakończył się mecz rezerw jaworskiej Kuźni z Unią Rosochata.

Jaworzanie objęli prowadzenie w 23 minucie. Damian Broniek obsłużył świetnym podaniem Michała Dudkowskiego, ten znalazł się w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem, ale przegrał ten pojedynek, następnie futbolówka trafiła do Dariusza Szeligi, który nie miał problemów z umieszczeniem jej w bramce. Przyjezdni wyrównali w 63 minucie z rzutu karnego. W przekroju całego spotkania to gospodarze prezentowali się lepiej, stworzyli więcej sytuacji podbramkowych i to oni bardziej zasłużyli na komplet punktów.

4 października (niedziela), godz. 11:00 - Jawor (Stadion Miejski)
Kuźnia II Jawor - Unia Rosochata 1:1 (1:0)
Bramki: Szeliga 23' - ? 63'-k.
Kuźnia II: Patryk Borek - Kacper Zawierucha, Maciej Kielman, Marcin Rakszewski (Damian Gerasimowicz 55'), Przemysław Tarnówka (Krystian Jaskuła 46'), Konrad Fiediurek (Mariusz Suchecki 65'), Patryk Gwiździał (Arkadiusz Korybski 65'), Dawid Każarnowicz (Patryk Mossur 80'), Damian Broniek, Michał Dudkowski (Krzysztof Szuber 84'), Dariusz Szeliga