Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

B klasa: Orzeł nie pofruwał na Przyrzeczu

Zgodnie z planem spisały się w dniu dzisiejszym rezerwy jaworskiej Kuźni.

© PS

Drugi zespół MRKS-u pokonał dziś na stadionie na osiedlu Przyrzecze Orła Konary 3:0. Gospodarze mieli przewagę, ale przyjezdni potrafili kilka razy zagrozić bramce strzeżonej przez Michała Mężyka, który pokazuje swoją postawą pomiędzy słupkami, że na dłużej zatrzyma bluzę z numerem jeden w Kuźni II.

Michał Mężyk zaliczył w tym spotkaniu kilka udanych interwencji, chroniąc swoich kolegów od utraty gola. Jedynym wyjątkiem była sytuacja z 65 minuty, kiedy to wybrał się ona na wycieczkę na pogranicze pola karnego, a konsekwencją tego mógł być gol, lecz Dawid Każarnowicz zdołał wybić futbolówkę z linii bramkowej.

Rezerwy Kuźni rozpoczęły strzelanie w dziesiątej minucie. Dariusz Szeliga uderzeniem głową po koźle otworzył wynik konfrontacji. Dodajmy, że prezes klubu z ulicy Parkowej 8 przerwał w ten sposób swoją niemoc strzelecką. Na kolejne trafienie musieliśmy czekać do 70 minuty. Wówczas to Maciej Kielman skutecznie egzekwował rzut karny. Rezultat końcowy na 3:0 ustalił Dawid Duda w 80 minucie. Wygrana Kuźni II mogła być okazalsza, lecz gospodarze nie wykorzystali wielu nadarzających się okazji.

30 kwietnia (niedziela), godz. 11:00 - Jawor (Przyrzecze)
Kuźnia II Jawor - Orzeł Konary 3:0 (1:0)
Bramki: Szeliga 10', Kielman 70'-k., D. Duda 80'
Kuźnia II (skład wyjściowy): Michał Mężyk - Patryk Gwiździał, Maciej Kielman, Marek Błoński, Kacper Kuźmiński, Dawid Duda, Dawid Każarnowicz, Kewin Klasa, Paweł Ociepka, Bartłomiej Gwiździał, Dariusz Szeliga
Widzów: 50

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.