Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

Azbest nad Jawornikiem

Otrzymaliśmy kolejny niepokojący sygnał od naszego Czytelnika. Informuje on o zalegających przy ul. Reymonta w Jaworze bardzo niebezpiecznych dla zdrowia płytach azbestowych.

© Materiały prasowe / Czytelnik jawor24h.pl

Od kilkunastu dni przy parkingu od strony osiedla Zacisze zalega azbest – napisał do nas Pan Ryszard.

Przypomnijmy, że na początku miesiąca również otrzymaliśmy podobne zgłoszenie. Wówczas dotyczyło ono azbestu leżącego w rowie przy drodze między Jaworem a Paszowicami. – Wierzę, że w przypadku opublikowania tej informacji odpowiednie służby zajmą się tymi zanieczyszczeniami pisał wówczas Czytelnik portalu jawor24h.pl.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.