Logo Jawor24h.pl
Reklama
KWW Aktywny Powiat

Autostop Jawor

Umawianie wspólnych podróży, przejazdów okazyjnych, dojazdów do szkoły i pracy.

Masz wolne miejsce w aucie, brakuje Ci towarzystwa podczas podróży? Chcesz obniżyć koszty przejazdów? A może masz dość tłoku w autobusach i pociągach i chcesz komfortowo dotrzeć do celu? Napisz komentarz i znajdź kierowcę/pasażera.

Zobacz aktualne natężenie ruchu

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.