Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

AMP Budziszów Wielki na Dolnośląskiej Gali Sportu

21 stycznia delegacja Akademii Młodego Piłkarza w Budziszowie Wielkim miała okazję uczestniczyć w Dolnośląskiej Gali Sportu, która była organizowana przez Gazetę Wrocławską.

© materiał prasowy

Gala rozpoczęła się o godz. 19 w sali konferencyjnej przy Hali Stulecia. Wydarzenie było uwieńczeniem plebiscytu sportowego, w którym Akademia Młodego Piłkarza „Wyrównać Szanse” zajęła 3 miejsce w kategorii „najlepsza szkółka piłkarska roku”.

Zwycięzcą okazał się Bumerang Wrocław, który w swoich szeregach gromadzi blisko 500 zawodników – to prawie 100 razy więcej niż AMP Budziszów Wielki, która stanęła obok Akademii Bumerang na najniższym stopniu podium.

W nagrodę za 3 miejsce Akademia Młodego Piłkarza otrzymała oprawiony dyplom oraz voucher o wartości 2000 złotych na promocję w Gazecie Wrocławskiej. Z pewnością jest to spore wyróżnienie dla AMP, które swoją działalność zaczęło zaledwie 3 lata temu – w marcu 2016 roku.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.