Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

„Alkohol i Narkotyki” w powiecie jaworskim

Dzisiaj od godzin porannych na drogach powiatu jaworskiego policjanci przeprowadzają akcję pod nazwą „Alkohol i Narkotyki”. W działaniach funkcjonariusze wykorzystają urządzenia do pomiaru użycia narkotyków i alkoholu.

© KPP Jawor

Wzmożone działania prowadzone będą 30 sierpnia pod kątem prowadzenia pojazdów przez kierowców po użyciu alkoholu bądź narkotyków. Akcja ta ma na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach powiatu jaworskiego poprzez zmniejszenie liczby zdarzeń powodowanych przez tę kategorię uczestników ruchu drogowego.

Funkcjonariusze skontrolują dokumenty wymagane przy kontroli drogowej oraz przestrzeganie przepisów dotyczących stosowania pasów bezpieczeństwa oraz urządzeń do przewożenia dzieci. Policjanci zwrócą także uwagę na stan techniczny pojazdów. Do działań zaangażowane zostały służby ruchu drogowego oraz prewencji. Skontrolowana zostanie maksymalna liczba uczestników ruchu drogowego – informuje w/z Oficer Prasowy KPP w Jaworze asp. Józef Kolanek.

Przypominamy, że kto prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.