X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

Aktywnie rozpoczęte wakacje przez uczniów Gminy Męcinka

Zabawa w parku trampolin, zwiedzanie zamku Książ i Starej Kopalni w Wałbrzychu to tylko niektóre atrakcje dla uczniów Gminy Męcinka, które zostały przygotowane przez Gminę Męcinka oraz szkoły w Męcince i Piotrowicach.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Dużo radości dzieciom sprawiła wizyta w kinie i na basenie. Uczniowie wzięli także udział w warsztatach piernikarskich, zwiedziły skansen górniczo-hutniczy w Leszczynie oraz zobaczyły przepiękną panoramę stolicy polskiego złota. W gospodarstwie agroturystycznym Martynika poznały zawód zduna i garncarza, a po ciężkiej pracy smakowały pizzę z pieca chlebowego.

Uczniowie uczestniczyli również w interesujących lekcjach przyrodniczych podczas wizyty w Centrum Edukacyjnym „Salamandra” w Myśliborzu, odkrywali tajniki fascynującego żywiołu w Hydropolis we Wrocławiu, odwiedziły Rancho Grappa oraz Park Wrocławski w Lubinie, gdzie zobaczyły różnorodne gatunki ptaków i szlak dinozaurów.

Duże wrażenie na dzieciach wywarła największa w Polsce Tama Pilchowicka oraz wioska indiańska Wokini, gdzie poznały zwyczaje Indian, zmierzyły się z torem przeszkód i strzelały z łuku.

Wakacyjne wycieczki i zajęcia sfinansowane zostały z budżetu Gminy Męcinka.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.