Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Aktywne ferie JTS-u Jawor

Nie wszystkie dzieci wyjeżdżały na ferie zimowe. Część dzieci wolny czas spędzało w domu.

Zespół JTS na JAKO Javoria Cup 2017. Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Zagospodarowanie aktywnego wypoczynku dla zawodników zajęli się trenerzy JTS-u Jawor – Michał Garcarek i Tomasz Samojeden, którzy organizowali sparingi i mecze towarzyskie swoim podopiecznym.

W pierwszym tygodniu ferie na hali sportowej przy ul. Wiejskiej zawodnicy JTS-u zagrali z lokalnym rywalem –Javorią. W czwartek zawody były organizowane dla grupy „Skrzat”, zawodników z rocznika 2010 i młodsi oraz dla zawodników z rocznika 2009. Chłopcy i dziewczynki świetnie się bawili, ale najlepszą zabawę mieli rodzice na trybunach, którzy żywiołowo dopingowali swoje pociechy, a po strzelonych bramkach zawodników JTS-u wpadali w euforię.

Największą gwiazdą drużyny Skrzatów był Gerard Serafin - lider i kapitan drużyny, który strzelał bramki w każdym meczu mimo że grał na każdej pozycji nawet na bramce i spisywał się znakomicie. Na wyróżnienie zasługują także pozostali zawodnicy w drużynie Oskar Chmielewski, Jakub Niewiadomski, Kamil Radwański, Patryk Zatorski i Szymon Dzierżak.

Zawodnicy z rocznika 2009 także pokazali się z dobrej strony w swoim meczu z lokalnym przeciwnikiem, a na szczególne uznanie za grę zasługuję Oskar Deptuch, który był tego dnia najlepszym piłkarzem JTS-u. Wyróżnienie w drużynie należy się też Mateuszowi Naumczuk oraz bramkarzowi – Błażejowi Drożdż, którego interwencję nie raz ratowały zespół od straty bramki. Jego interwencjami w bramce zachwycali się nawet trenerzy przeciwnej drużyny.

W piątek grali zawodnicy z rocznika 2008 z grupy „Żak”. Poziom piłkarski był znacznie na wyższym poziomie niż dzień wcześniej ale i tym razem dobra zabawa i aktywnie spędzony czas był głównym celem tych zawodów.

W drugim tygodniu ferii w piątek młodzi piłkarze JTS-u Jawor gościli drużynę Wilkowianki Wilków. W zawodach grali zawodnicy z roczników 2008 i 2009 oraz trzech najlepszych z rocznika 2010. Mecze były zacięte i obfitowały w dużą liczbę dobrych zagrań, interwencji bramkarzy i pięknych goli.

W ostatnią sobotę podopieczni trenera Michała Garcarka grali na sali sportowej w Marcinowicach dzięki życzliwości Pana Dyrektora tamtejszej szkoły, a także Pana Tomasza Soroki. Tym razem przeciwnikiem Naszych zawodników była drużyna AMP Budziszów Wielki i tym razem zawodnicy świetnie się bawili i cieszyli z gry.

Chłopcy z rocznika 2008/2009 grali bardzo dobrze zespołowo, ale nie brakowało też indywidualnych akcji, niesamowitych „kiwek”, a nawet gry z pierwszej piłki. Wyróżnić należy bramkarza JTS-u – Oliviera Różyczkę, który bronił strzały z dystansu, a także akcję jeden na jeden. Był prawdziwą zaporą swojej drużyny. Na wyróżnienie w zespole zasługują też zawodnicy z pola – Mateusz Mały, który strzelał bramki jedną za drugą, Bruno Andruszczyszyn i Kacper Gwóźdź, którzy swoimi rajdami na skrzydłach kreowali akcję ofensywne, a Seweryn Serafin i David Rybicki grając jak obrońcy byli zawsze tam gdzie przeciwnik prowadził swoje akcje ofensywne. 

Szczególne podziękowania za świetną organizację aktywnego wypoczynku podczas ferii zimowych dla swoich podopiecznych oraz poświecenie swojego czasu prywatnego należą się trenerowi Michałowi Garcarek, który jest „człowiekiem orkiestrą” w klubie JTS Jawor.   

JTS

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.