Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Złodzieje rowerów górskich wpadli chwilę po przestępstwie

Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom powiatu średzkiego. Zostali oni zatrzymani przez jaworskich policjantów chwilę po zgłoszonej kradzieży rowerów górskich.

Fot. KPP Jawor © KPP Jawor

W części ładunkowej busa, którym poruszali się sprawcy, funkcjonariusze znaleźli ukryte jednoślady. Teraz podejrzani odpowiedzą za swój czyn przed sądem. Rowery natomiast trafiły już do ich prawowitego właściciela.
Informację o kradzieży dwóch rowerów górskich z terenu miejskiego targowiska policjanci otrzymali w środę po południu. Na podstawie przeprowadzonych ustaleń wytypowali osoby mogące mieć związek z tym przestępstwem. Chwilę później funkcjonariusze na jednej z ulic wylotowych z miasta zauważyli busa, którym poruszali się dwaj podejrzewani mężczyźni.

W związku z tym, dostawczy Mercedes został zatrzymany do kontroli drogowej. Samochodem podróżowali dwaj mieszkańcy powiatu średzkiego w wieku 41 i 31 lat. Mężczyźni ci byli bardzo zdenerwowani. W trakcie sprawdzania pojazdu wyjaśnił się powód ich zachowania. Okazało się, że policjanci trafnie wytypowali sprawców tej kradzieży, bowiem w części ładunkowej Mercedesa funkcjonariusze ujawnili dwa ukryte rowery górskie. Były to te, które zostały tego dnia utracone na terenie targowiska. Po wykonanych czynnościach jednoślady powróciły do prawowitej właścicielki.

Zatrzymani sprawcy trafili natomiast do policyjnego aresztu. Usłyszeli już w tej sprawie zarzuty. Teraz za swój czyn podejrzani odpowiedzą przed sądem. Za kradzieży grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
________________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
podkom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (4)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

kk
kk28 lipca 2017 o 11:19
Pan władza w okularach i z tym "mięśniem" z przodu to pop prostu musi być mistrzem sprawnościówki, brawo brawo
Lubię to! 0
AA
AA26 lipca 2017 o 11:48
PEDAŁY DWA BYŁY?
Lubię to! 0
?
?24 lipca 2017 o 22:39
Może to oni kradli rowery z piwnic w centrum?
Lubię to! 0
Www
Www?26 lipca 2017 o 08:28
Wątpię, to raczej jaworscy złodzieje..
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.