W sobotę w hali przy ulicy Wiejskiej odbyła się IV Jaworska Gala Sportów Walki "Droga do Mistrzostwa". W walce wieczoru po pas Mistrza Polski WKN sięgnął ulubieniec gospodarzy, a zarazem jeden z organizatorów Gali Grzegorz Lenart, który pokonał Łukasza Kocjana z Heraklesa Kłodzko.
Zobacz fotorelacje:
(FOTO) Jaworska Gala Sportów Walki
(FOTO) Oficjalne ważenie przed jaworską galą
Młodzicy Spartakusa Jawor ukończyli sezon na trzecim miejscu na Dolnym Śląsku. Ostatni turniej fazy finałowej Ligi Młodzików rozgrywany był w mieście św. Marcina. Zawodom towarzyszyła wspaniała atmosfera siatkarskiego święta na trybunach.
Kolejne okazałe zwycięstwo przed własną publicznością w rundzie wiosennej odnieśli piłkarze Kuźni Jawor. Po rozgromieniu 6:0 Chojnowianki na inaugurację wiosny oraz remisie przywiezionym z boiska lidera klasy okręgowej, tym razem jaworzanie w znakomitym stylu rozbili przy Parkowej Odrę Chobienia 5:2.
Zdecydowanie lepiej niż na inaugurację rundy wiosennej z LKS-em Chełmiec zaprezentowali się piłkarze rezerw jaworskiej Kuźni. To nie wystarczyło jednak do zgarnięcia choćby punktu w meczu z wiceliderem z Budziszowa Wielkiego.

