W trakcie uroczystości nie zabrakło wspomnień o polskich bohaterach. Zebrani mogli też podziwiać wystawę poświęconą rtm. Witoldowi Pileckiemu, sprowadzoną do jaworskiego liceum specjalnie na 1 marca z Wiednia.
(Film) Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w I LO (FOTO)
W I Liceum Ogólnokształcącym im. Księcia Bolka I w Jaworze odbyły się uroczyste obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Reklama
jawor24h.pl
własne
Narodowy Dzień Pamięci… Żołnierze Wyklęci rtm. Witold Pilecki I Liceum Ogólnokształcącym… I LO w Jaworze
Ważny komentarz
obserwator•2 marca 2017 o 15:56
Pan Wicestarosta Baranowski znów trafił w sedno. Super wystawa o Pileckim. Dziękujemy za jej zorganizowanie…
3
Komentarze (1)
Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Reklama
Popularne tagi
policja straż pożarna Miedź Legnica łapówka a4 Zoria Ługańsk KPPSP ślubowanie złodziej sparing Dolnośląska Zima 2026 ferie 1 liga trening 3 liga
Najczęściej komentowane
Najnowsze komentarze
Reklama