Piątek, 19.04.2024 532

Kuźnia ograła Konfeks i czeka na Orła

W meczu sparingowym Kuźnia Jawor zasłużenie wygrała z Konfeksem Legnica 4:1 i oczekuje już na starcie w Pucharze Polski z Orłem Mikołajowice.

Jednak to team Andrzeja Kisiela lepiej rozpoczął zawody, otwierając wynik pojedynku z rzutu karnego w szóstej minucie. Jednak radość z prowadzenia trwałą zaledwie kilka chwil, bowiem w trzynastej minucie już był remis. Po podaniu Marcina Bagińskiego w sytuacji sam na sam z Grzegorzem Sinanisem znalazł się Damian Dulęba i nie pomylił się.

Na trafieniu wyrównującym jaworzanie nie poprzestali. Po pół godzinie gry futbolówka znalazła się w siatce po uderzeniu głową Mateusza Bobera, który został obsłużony zagraniem przez Marcina Bagińskiego. W 39 minucie asystujący przy dwóch pierwszych bramkach Bagiński, ładnym , technicznym uderzeniem z "szesnastki" wpisał się na listę strzelców. Po zmianie stron kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Grabskiego ujrzeli już tylko jedno trafienie - numer cztery dla MRKS-u. Futbolówka znalazła się w sieci po próbie zza pola karnego Damiana Dulęby.

6 sierpnia (sobota), godz. 17:00 - Legnica (stadion przy ul. Grabskiego)
Konfeks Legnica - Kuźnia Jawor 1:4 (1:3)
Bramki: ? 6'-k. - Dulęba 13', 64', Bober 30, Bagiński 39'
Kuźnia: Patryk Borek (Dawid Kroczak 46') - Bartłomiej Gwiździał, Robert Kruczek, Emilian Borek, Sylwester Dworakowski, Wojciech Smyk, Kamil Janoś, Mateusz Bober, Dawid Duda, Marcin Bagiński, Damian Dulęba. Na zmiany wchodzili: Przemysław Wiśniewski, Kamil Kurzelewski, Kamil Dunaj, Michał Mężyk, Łukasz Duda, Przemysław Piec, Marcin Rakszewski
Sędziował: Sebastian Kwaśny