Sobota, 07.03.2026 188

 

Reklama
Lexus Lubin

VIII Spartakiada Rodzin Abstynenckich

Już w najbliższą sobotę (6 sierpnia) na Ośrodku Wypoczynkowym "Jawornik" po raz ósmy odbędzie się Spartakiada Rodzin Abstynenckich. Początek o godz. 10:00.

Stowarzyszenie Charytatywne AZYL zaprasza do wzięcia udziału w VII Spartakiadzie Rodzin Abstynenckich. Start o godz. 10:00.

W programie przewidzianych jest wiele atrakcji: m.in. miasteczko trzeżwości (pomiar ciśnienia krwi i cukru, spirometria), pokaz zumby oraz losowanie głównych nagród w loterii. Odbędzie się także koncert pn. "Piosenki z Ziemi".

Szczegóły wydarzenia na plakacie

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.