Sobota, 13.06.2026 122

 

Reklama
Winkelmann rekrutuje

WIR wciąż bez naczelnika

Trwa nabór na wolne stanowisko Naczelnika Wydziału Infrastruktury i Rozwoju w Urzędzie Miejskim w Jaworze.

To już drugi nabór na funkcję szefa wydziału utworzonego na mocy zarządzenia burmistrza w sprawie zmiany regulaminu organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Jaworze, podpisanego przez Emiliana Berę 30 grudnia zeszłego roku.

W drugiej połowie stycznia, w wyniku zakończenia procedury naboru, na to stanowisko wybrano Rafała Rozmusa zamieszkałego w Osieku, byłego naczelnika Wydziału Infrastruktury Urzędu Miejskiego w Lubinie.

W uzasadnieniu wyboru napisano wówczas, iż "wybrano kandydata, który zdaniem Komisji Rekrutacyjnej posiada doświadczenie zawodowe oraz wiedzę gwarantujące prawidłowe wykonywanie powierzonych zadań".

Nie znamy przyczyn powstałego wakatu. Termin składania wymaganych dokumentów aplikacyjnych upływa 4 marca 2016 r.

Komentarze (31)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

wyborca
wyborca4 marca 2016 o 08:47
Największe zło jakie mogło spotkać samorządy lokalne to udział partii w rządzeniu w gminach. To jest początek końca samorządów i samorządności. Jaka to samorządność gdy zwalniani są niepoprawni politycznie i obsadza się "miernymi ale wiernymi" aparatczykami z POparcia i wskazania partyjnego. W tym przypadku radni zamiast działać w imieniu wyborców to działają w imieniu partii. Wyborcy powinni się zastanowić i w kolejnych wyborach eliminować ugrupowania POlityczne a popierać przedstawicieli ugrupowań lokalnych i indywidualnych kandydatów zaangażowanych społecznie.A tacy w Jaworze są tylko nie chcą być kojarzeni z żadnymi organizacjami POlitycznymi.
3 Lubię to: 3
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
konkursy
konkursywyborca4 marca 2016 o 15:09
http://cedronnews.blogspot.com/2012/02/fikcyjny-konkurs-u-prokuratora.html
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
kwalifikacje
kwalifikacjewyborca4 marca 2016 o 12:27
https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/nik-o-naborze-na-stanowiska-urzednicze.html
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
do wyborca
do wyborcawyborca4 marca 2016 o 10:40
http://www.cba.gov.pl/ftp/filmy/PORADNIK_DLA_URZEDNIKOW.pdf
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
służba cywilna
służba cywilnado wyborca4 marca 2016 o 15:25
https://www.radiokrakow.pl/rozmowy/jozef-pilch-bede-weryfikowal-ale-nie-bede-wymiatal-z-urzedu-wojewodzkiego/
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
zmiana przepisów
zmiana przepisówdo wyborca4 marca 2016 o 11:26
w służbie cywilnej
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
GG
GGwyborca4 marca 2016 o 09:48
A obecna władza kadry wymienia na kogo, nie na swoich?Litości...
3 Lubię to: 3
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
DD
DDGG4 marca 2016 o 10:37
ale w rządówce, nie samorządówce
5 Lubię to: 5
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
bolo
bolo2 marca 2016 o 10:07
"Byłem kiedyś w tej organizacji.Wszystko okey tylko czasami były kłopoty z wódą" KMN.
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
Trol
Trol2 marca 2016 o 08:13
A jeszcze lepiej żeby to był jaworzanin, nie znajomek spoza miasta.
4 Lubię to: 4
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
robert
robert1 marca 2016 o 13:19
To musi być prawdziwy naczelnik omnibus, który będzie miał wiedze, praktykę , wizję bo zarzadzać kilkoma jednostkami w mieście to nie lada wyczyn.
3 Lubię to: 3
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
omnibus w małym mieście
omnibus w małym mieścierobert3 marca 2016 o 21:36
będzie musiał też znać specyfikę miasta i lokalnej społeczności oraz mieć wizję
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
duża działka
duża działkarobert1 marca 2016 o 14:18
Aby ogarnąć taki duży obszar zagadnień i pracowników niezbędne będą oprócz szerokiej wiedzy także kompetencje w zakresie komunikacji wewnętrznej. http://www.epr.pl/rola-lidera-w-procesie-komunikacji-wewnetrznej,pr-w-firmie,13705,1.html
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
fakt
faktduża działka2 marca 2016 o 08:51
Ta kompetencja przy tak dużym obszarze zagadnień i pracowników z pewnością będzie mu potrzebna.
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
RR
RRrobert1 marca 2016 o 14:04
Już w promocji mają jednego omnibusa. Połączyć te wydziały i da radę :D
8 Lubię to: 8
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
mieszkaniec
mieszkaniec1 marca 2016 o 08:15
Pierwszy nabór ogłoszono 6 stycznia, rozstrzygnięto 19 stycznia. Czyli od tego czasu Pan Rozmus nie objął stanowiska? 2 miesiące wydział pozostaje bez naczelnika. Jeśli nawet procedury naboru w UM nie potrafią skutecznie przeprowadzić, to co dopiero dziwić się innym słabo prowadzonym przedsięwzięciom (choćby DK3). Z drugiej strony czy to nie dziwne, że najbardziej odpowiednim kandydatem na to stanowisko okazał się szwagier Piotra Borysa, którego asystentem był niegdyś obecny burmistrz? Niestety przy władzy nowe twarze ale stare zwyczaje... Szkoda Jawora.
8 Lubię to: 8
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
bezrobotny
bezrobotnymieszkaniec1 marca 2016 o 15:43
To naprawdę był szwagier Piotra Borysa? Chyba nie opłacało się jemu pracować w Jaworze. ? No i teraz jest problem kolejny konkurs i ciekawe kto następny
4 Lubię to: 4
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
Szwagier
Szwagierbezrobotny3 marca 2016 o 22:06
Szwagier szwagra
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
do mieszkaniec
do mieszkaniecmieszkaniec1 marca 2016 o 10:07
to może dostał jakaś lepszą propozycję?
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
coś tam
coś tamdo mieszkaniec1 marca 2016 o 12:31
to może woli robić to co robi
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
Cynik76
Cynik76do mieszkaniec1 marca 2016 o 12:08
Ten pan jest Dyrektorem Polkowickiego Zarządu Dróg Powiatowych i to zdaje się od niedawna bo z dostępnych w necie informacji wynika, że jeszcze jesienią był Zastępcą Dyrektora tej instytucji.
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
szurek
szurek29 lutego 2016 o 23:00
Oj miasto moje miasto. Czego myśmy doczekali. I ja sam się również do tego przyczynilem lokując swój głos tam gdzie nie powinienem
4 Lubię to: 4
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
Dan
Dan29 lutego 2016 o 22:52
Po co naczelnik? Do stawiania śmietników czy wiat przystankowych wielkiego fachowca nie potrzeba. Przez ponad rok czasu, żadnej większej inwestycji nie było i raczej się nie zanosi.
8 Lubię to: 8
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
daro
daro29 lutego 2016 o 20:46
A czy ktoś sprawdził tego kandydata za co wyleciał z poprzedniej roboty.
5 Lubię to: 5
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
ivo
ivo29 lutego 2016 o 20:46
Pewnie gość się wystraszył bajzlu.
5 Lubię to: 5
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
do ivo
do ivoivo29 lutego 2016 o 22:33
A niby skąd miałby wiedzieć, że jest jakiś bajzel, skoro nawet nie zaczął. Raczej wystraszył się obszaru zagadnień.
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
energetyk
energetyk29 lutego 2016 o 18:06
jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo ze o kasę ! Energia uwolniona kasa pusta !
6 Lubię to: 6
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
ups
ups29 lutego 2016 o 17:57
ups, to się narobiło. Czyżby to była tylko przykrywka i teraz jedyny właściwy osiądzie na stołku:)
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
jak
jak29 lutego 2016 o 17:08
Jak zobaczył jak to wygląda
7 Lubię to: 7
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
tak
takjak29 lutego 2016 o 18:10
duży zakres i ciężkie tematy w tym wydziale
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
był już naczelnikiem podobnego wydziału
był już naczelnikiem podobnego wydziałujak29 lutego 2016 o 18:06
http://www.lubin.pl/aktualnosci,12555,jedna_sygnalizacja_w_calym_miescie.html
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.