Z okazji wątkowego święta, jakim są Mikołajki, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze oraz Szkoła Pływania „Na fali” wspólnie zorganizowali zawody „Mikołajkowe pływanie”. Do udziału w zawodach zgłosiło się ponad 150 zawodników z jaworskich szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Zawody uroczyście otworzył Robert Matkowski – dyrektor OSIR-u, po czym dzieciaki sprawnie wskoczyły do wody. Rywalizacja i duża dawka zdrowej zabawa dopisywała wśród uczestników.
Oto prezentujemy wyniki Mikołajkowego pływania.
KLASA I – styl dowolny 25m
Dziewczęta: I- Piżyk Oliwia, II- Małek Ania, III- Kościelnik Kalina
Chłopcy: I- Piotruch Krzysztof, II- Mospan Adam – Kasia Bachurska, III- Hołyński Mikołaj
Zjeżdżalnia:
Dziewczęta: I- Buczek Laura, II- Kycia Gabriela, III- Suchojad Michalina
Chłopcy: I- Ryczek Maciej, II- Kurzelewski Aleksander, III-Łazarowicz Kacper
KLASA II – styl grzbietowy 25m
Dziewczęta: I- Napora Nela, II- Sekuła Natalia, III- Koniak Natalia
Chłopcy: I- Łazarowicz Michał, II- Jormuła Szymon, III- Kita Jakub
KLASA II – styl dowolny 25m
Dziewczęta: I- Niedzielska Julia, II- Ziemak Hania, III- Polak Aleksandra
Chłopcy: I- Kuźniar Filip, II- Malinowski Marcel, III- Wojtowicz Alan
KLASA III – styl grzbietowy 25m
Dziewczęta: I- Książek Kinga, II- Gądek Martyna, III - Gronostal Ewa
Chłopcy: I- Lachmirowicz Maciej, II - Żmudzki Konrad, III - Derda Piotr,
KLASA III – styl dowolny 25 m
Dziewczęta: I- Przybylska Alicja, II- Hernet Livia, III- Wdowiak Patrycja,
Chłopcy: I- Szojka Miłosz, II-Jackowski Michał, III- Kukła Oskar
KLASA IV – styl grzbietowy 25 m
Dziewczęta: I- Golasińska Aleksandra, II- Zatorska Aleksandra, III- Szymkiewicz Marika
Chłopcy: I-Lewandowski Oliwier, II- Kruppa Remigiusz, III- Chałupka Piotr
KLASA IV – styl klasyczny 25m
Dziewczęta: I- Zofia Florek, II- Hania Żelazko
KLASA IV – styl dowolny 25 m
Dziewczęta: I- Mroczek Katarzyna, II- Krojcig Julia, III- Michalak Wiktoria,
Chłopcy: I- Wojciechowski Marcin, II- Pokora Remigiusz, III- Mertins Mateusz
Klasy V styl klasyczny 50 m
Dziewczęta: I- Joanna Stawiak, II- Foryś Jagoda, III- Dańczura Amelia
Chłopcy: I- Pawełek Maciej, II- Gdowski Miłosz
Klasy V styl dowolny 50 m:
Chłopcy: I- Rozmus Michał, II- Przybyszewski Artur, III- Borsukiewicz Jakub
Dziewczęta: I - Katarzyna Majka, II: Tamborska Julia, III: Krystek Aleksandra
Klasy VI styl dowolny
Dziewczęta: I- Kuberna Maja, II- Dachowska Justyna
Chłopcy: I- Drogoś Bartosz, II- Ryczek Aleksander, III- Kryspin Sokołowski
Klasy VI styl klasyczny
Dziewczęta: I- Szojka Małgorzata, II- Skórzyńska Alicja, III- Julia Ziętek
Chłopcy: I-Dacko Kacper, II- Biliński Igor, III-Wiktor Socha,
GIMNAZJUM I-III styl klasyczny 50 m
Dziewczęta: I- Kwiecińska Agnieszka, II-Florek Monika
Chłopcy: I- Rębisz Łukasz, II- Skołd Michał, III- Wojtala Maciej
Gimnazjum klasy I-III styl dowolny 50 m
Dziewczęta: I miejsce: Karolina Kuźniar, II miejsce: Kozimor Kinga
Chłopcy: I miejsce: Michałowski Tymoteusz, II miejsce: Orłowski Emil, III miejsce: Irek Soczyński
Fot. Szkoła Pływania "Na fali"