Piątek, 29.03.2024 555

Gaździcki Tomasz - kandydat do Rady Miejskiej w Jaworze

Przyszłość wygrała w Męcince

Przyszłość Prusice w sobotnie popołudnie wywiozła komplet punktów z Męcinki.

Spotkanie mogło się podobać zgromadzonej publiczności. Oba zespoły nie murowały dostepu do własnej bramki i poakzały otwarty futbol. Pierwszy kwadrans przebiegł pod dyktando gości, którzy nie pozwalali w tym okresie czasu na wiele gospodarzom. Podopieczni trenera Adama Gabrysia przebudzili się na dwadzieścia minut przed gwizdkiem zapraszającym na przerwę, kiedy to śmielej zaatakowali. Mimo kilku niezłych sytuacji z obu stron, KS Męcinka i Przyszłość Prusice po pierwszej połowie bezbramkowo remisowały.

Druga odsłona pojedynku w Męcince rozpoczęła się wyśmienicie dla Przyszłości Prusice. Już w 51 minucie Adrian Sojka zdecydował sie na strzał z dystansu z lewej nogi i futbolówka zatrzepotała w siatce. Wynik ustalił w 86 minucie rezerwowy Kamil Trojanowski, uderzeniem w długi róg bramki strzeżonej przez Leszka Mazura.

Przyszłość z maksymalną ilością punktów jest druga, a liderującej Skorze ustępuje gorszym bilansem bramkowym. KS Męcinka z dorobkiem dwunastu "oczke" jest szósty.

26 września (sobota), godz. 16:00 - Męcinka
KS Męcinka - Przyszłość Prusice 0:2 (0:0)
Bramki: Sojka 51', K. Trojanowski 86'
KS: Mazur - K. Fitrzyk, M. Gabryś, Karczewski (Wojda 85'), Marciniszyn (Zapotocki 72'), Popardowski, Piórkowski, Stanasiuk, Sygut (Knop 60'), Zapaśnik (Chryplewicz 46'), Zieliński
Przyszłość: Bogucki - Frydrych, Głąb (Pawlusiński 80'), Kityk (K. Trojanowski 70'), Pałka, Regulski, K. Skarbek, P. Skarbek, Skrzypek, Sojka (Tur 60'), A. Trojanowski
Żółte kartki: A. Trojanowski, K. Trojanowski