OZPN Legnica - A klasa gr. II - 6.kolejka
20 września – niedziela
Sparta Parszowice – Zryw Kłębanowice 3:1
Albatros Jaśkowice – Górnik Lubin 0:5
Dąb Stowarzyszenie Siedliska – Odra Ścinawa 1:1
Unia Miłoradzice – Relaks Szklary Dolne (godz. 14:00)
Zjednoczeni Snowidza – Orzeł Mikołajowice 2:2
Arka Trzebnice – Sparta Rudna 0:3
Czarni Dziewiń – Błękitni Koskowice 1:1
KS Legnickie Pole – Mewa Kunice (godz. 16:00)
OZPN Legnica - A klasa gr. III - 6.kolejka
20 września – niedziela
Sokół Krzywa – KS Męcinka 1:3
Skora Jadwisin – Błękitni Kościelec 1:0
Bazalt Piotrowice – Wilki Różana 1:2
Rataj Paszowice – Radziechowianka 3:2
Wilkowianka Wilków – Burza Gołaczów 6:0
Park Targoszyn – Nysa Wiadrów 5:2
Huragan Proboszczów – Olimpia Olszanica 1:2
Przyszłość Prusice – Orzeł Zagrodno 1:0
OZPN Jelenia Góra - A klasa gr. I - 5.kolejka
20 września – niedziela
Orzeł Mysłakowice – Woskar Szklarska Poręba (godz. 11:00)
Olimpia II Kowary – Orzeł Lubawka 4:2
Czarni Przedwojów – Pogoń Wleń 4:3
KS Łomnica – Lesk Sędzisław 1:2
Orzeł Wojcieszów – Piast Bolków (godz. 16:00)
Pogoń Świerzawa – Chojnik Jelenia Góra (godz. 17:00)
PAUZA: Lechia Piechowice
OZPN Jelenia Góra - B klasa gr. I - 5.kolejka
20 września
Uran Okrzeszyn – Pagaz Krzeszów 8:1
Auxilia Janiszów – Orły Lipienia 6:2
Kwarc Pisarzowice – Płomyk Borówno 2:2
Dragon Miszkowice – Husaria Grzędy 4:2
Victoria Czadrów – Bóbr Opawa 7:0
Amfibolit Leszczyniec – Bóbr Marciszów 4:1
Olimpia II Kamienna Góra – Nysa Wolbromek 5:0
OZPN Legnica - B klasa gr. IV - 5.kolejka
20 września – niedziela
Polonia Ernestynów – Unia Rosochata 3:2
Korona Kawice – Kam-Pos Lusina 1:2
Krokus Kwiatkowice – Kaczawa II Bieniowice 0:5
Kuźnia II Jawor – Czarni Golanka Dolna
odwołoany; Czarni wycofali się z rozgrywek
Cicha Woda Tyniec Legnicki – LKS Chełmiec 6:5
Orzeł Konary – Polder Damianowo 2:2
Orzeł Pichorowice – LZS Budziszów Wielki 1:0
OZPN Legnica - B klasa gr. V - 5.kolejka
20 września – niedziela
Płomień Nowa Wieś Grodziska – Sokół Sokołowiec 2:5
Przyszłość II Prusice – KS Dobków 3:1
LZS Lipa – Lechia Rokitnica 6:2
LZS Nowy Kościół – Iskra Jerzmanice Zdrój 2:2
Orzeł Wojcieszyn – Górnik II Złotoryja 3:1
Platan Sichów – Tatra Krzeniów 6:3
PAUZA: Fenix Pielgrzymka