Wtorek, 11.11.2025 367

 

Reklama

Patryk Borek: Pucharowa przygoda trwa dalej

Bramkarz Kuźni Jawor Patryk Borek swoimi interwencjami w meczu z Zagłębiem II Lubin walnie przyczynił się do awansu MRKS-u do kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu OZPN Legnica.

- Takie mecze, jak ten dziś, zapamiętuje się do końca życia. Spotkanie, przed którym niewielu dawało nam jakiekolwiek szanse, ale to my wygrywamy przed licznie zgromadzoną publicznością. Przed meczem marzyłem, aby losy spotkania rozstrzygnęły się w rzutach karnych i tak się stało. Pucharowa przygoda trwa dalej, a "Twierdza Jawor" pozostaje niezdobyta od listopada ubiegłego roku - powiedział po końcowym gwizdku Patryk Borek.

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

nieznany
nieznany10 września 2015 o 19:24
gratulacje Boro! i cała KUŹNIO
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.