Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

6. edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej

Zapraszamy do udziału w 6. edycji Konkursu Piosenki Obcojęzycznej!

Plakat © JOK

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół powiatu jaworskiego, do wzięcia udziału w 6. edycji Konkursu Piosenki Obcojęzycznej, która odbędzie się 25.10.2017 r., o godzinie 10:00 w Teatrze Miejskim. 

Konkurs podzielony jest na 3 kategorie wiekowe, a udział w nim mogą brać soliści lub zespoły w wieku od 10 do 19 lat.

Chętni, proszeni są o dostarczenie formularza zgłoszeniowego do siedziby Jaworskiego Ośrodka Kultury do dnia 18.10.2017 r. Szczegółowych informacji udziela Weronika Mazurek pod nr telefonu 76/870-28-78.

Pobierz REGULAMIN
Pobierz KARTĘ ZGŁOSZENIA

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.