Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

6. Charytatywny Bal Andrzejkowy na Rzecz Bezdomnych Zwierząt już niebawem!

„Pomóż bezdomnym zwierzętom przetrwać zimę” – to hasło Andrzejkowego Charytatywnego Balu na Rzecz Bezdomnych Zwierząt w Jaworze, który wspólnie od 6 lat organizuje jaworskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oraz Restauracja Kameleon.

© materiał prasowy

Zawsze w andrzejki (24 listopada godz. 19:00), zawsze z dobrą muzyką, zawsze z aukcjami i licytacjami wartościowych przedmiotów. Przyjdź i pomóż zwierzakom.

- Na uczestników balu czeka szereg atrakcji: będą prawdziwe wróżki, lanie wosku, loteria fantowa czy zapomniany już „kotylionowy walczyk” w odświeżonej wersji – mówi Joanna Babiś, organizatorka balu i wolontariuszka jaworskiego TOZ-u. - Tradycyjnie podczas balu odbędą się aukcje i licytacje. Nie zabraknie emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, a wszystkie przedmioty i usługi, mamy nadzieję, że rozejdą się jak w ubiegłym roku, niemal w okamgnieniu – dodaje.

Pod młotek trafią między innymi weekend w hotelu na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu, hybrydowa TOYOTA na weekend z pełnym bakiem paliwa, terenowy Land Cruiser, ogromny tort czy fitcatering z dostawą do domu. Jedną z największych atrakcji balu będzie z pewnością FOTOBUDKA, czyli profesjonalnie przygotowane miejsce do robienia zdjęć w przebraniu. Zabawa aż do białego rana, jedyna w swoim rodzaju charytatywna aukcja, moc nagród i niespodzianek – to wszystko będzie czekało na tych z Państwa, którzy spędzą Andrzejki w wyśmienitym towarzystwie w Restauracji Kameleon w Jaworze.

W trakcie imprezy zaplanowano m.in. pokaz sztuk walki w wykonaniu Mistrza Grzegorza Lenarta, karaoke oraz występ światowej sławy iluzjonisty, konkursy i licytacje. Bal odbędzie się 24 listopada o godzinie 19.00 w Restauracji Kameleon w Jaworze.

Bilety w cenie 140 złotych od osoby można kupić bezpośrednio w restauracji otwartej codziennie w godz. 19:00-21:00 lub zamówić telefonicznie u wolontariuszy: 535 767 658 lub 602 666 236

Dochód ze sprzedaży biletów i licytacji w czasie balu będzie przeznaczony na działalność, opiekę weterynaryjną i wyżywienie dla bezdomnych zwierząt z jaworskiego przytuliska. Zapraszamy wszystkich, którzy nie mają jeszcze andrzejkowych planów do rezerwacji biletów na ten wyjątkowy bal charytatywny pod nr tel.: 535 767 658 lub 602 666 236 oraz na https://www.facebook.com/tozjawor/

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

ON
ON13 listopada 2018 o 16:44
Najlepsza impreza charytatywna w mieście - polecam każdemu.
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.