Czwartek, 28.03.2024 269

Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

KS Męcinka przegrywa w Legnicy

Dziesiątej porażki w rundzie rewanżowej doznał KS Męcinka.

Podopieczni trenera Adama Gabrysia polegli dziś w Legnicy w pojedynku przeciwko Konfeksowi Legnica 3:0. Katem gości okazał się Adam Popecki, autor wszystkich trafień. W zdobyciu punktów drużynie z Męcinki nie pomógł nawet fakt, że przez całą drugą połowę gospodarze grali w osłabieniu po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Makowskiego w 44 minucie, a mecz kończyli w podwójnym osłabieniu, po tym jak w 84 minucie z boiska został usunięty Jazowiecki, który obejrzał bezpośrednią czerwoną kartkę.

Popecki swoje show rozpoczął w 37 minucie, kiedy to pokonał technicznym strzałem Wyszowskiego. Drugi raz na listę strzelców wpisał się w 65 minucie, kiedy to przymierzył z kilkunastu metrów. Dzieła zniszczenia gości dokonał w 83 minucie, wykańczając kontrę swojego zespołu.

Konfeks jest już prawie pewien utrzymania. Natomiast KS Męcinka pozostaje w strefie spadkowej na czternastej pozycji, ale na jego szczęście wyprzedzające go zespoły z Bieniowic i Ruszowic również przegrały swoje dzisiejsze mecze.

Komentarze (7)

kibic xx
kibic xx5 czerwca 2015 o 21:36
Co ja tu czytam, czy pan sędzia G.. jeszcze sędziuje, no, nie- ile to już lat, przychylę się do postu poprzedniego i czy to nie najwyższy już czas panie G. dać sobie spokój z sędziowaniem bo to oczy już nie te i nogi też, dajcie szanse młodzieży, a nie wysyłacie ich tylko na trampkarzy i juniorów, ja wiem,że trudno się rozstać z taką kasą,którą to dopiero się wywalczyło z Padewskim, ale lepiej zająć się działaniem w delegaturze tam też jest dużo do zrobienia! A Wy kluby może zjednoczcie się i zróbcie porządek z fryzjerami, tak jak oni zrobili przed rundą wiosenną, dostali więcej niż chcieli, a Wy macie większe możliwości-powodzenia!
Sędziowie skręcili po raz  10 ty Męcinkę
Sędziowie skręcili po raz 10 ty Męcinkę5 czerwca 2015 o 21:18
Drodzy kibice. Drużyna Męcinki jest kręcona przez sędziów, którzy nie znają się na przepisach. Dyktują karne przeciwnikom a Męcince nie dyktują. Uznają bramki drużynie przeciwnej a Męcince nie!!!!! Jak wspomina w swoim wpisie kiki" już przed meczem sędziowie wiedzą kto ma ten mecz wygrać. Nie byłem akurat na tym meczu ale mogę tylko wspomnieć swój mecz z tym zespołem. Ciężki atletyczny football starych i już niedołężnych zawodników, którym należą się faule, karne a inni to udają. Nie zapomnę nieocenionego w swojej pracy na rzecz krytyki pracy sędziów Jerzy G.............., kierownika tej drużyny, który już od pierwszej minuty a nie rzadko jeszcze długo przed meczem jest w stanie ocenić ich pracę. Dziesięć meczy przegranych tylko dlatego, że sędziowie się nie nadają??!! Gratuluję samooceny i jedynie słusznej linii rozwoju Waszego klubu. Przykro tego słuchać..... A może sobie w końcu zadajcie męskie pytanie czy to już nie czas..............!!!!!!!!!!
Jerzy G.
Jerzy G.Sędziowie skręcili po raz 10 ty Męcinkę6 czerwca 2015 o 14:48
"NIE BYŁEM NA TYM MECZU AKURAT"-ha,ha,ha,dobre sobie!!! Panie sędzio Piotrze Ł. powiedział pan, że żąda pan wobec siebie szacunku, a jaki jest pana szacunek wobec tych "starych i już niedołężnych zawodników (gratuluję oceny!!!)", korzy muszą biegać w mocno gorącej aurze 90 minut, a pan wypacza całe zawody, a może tak zacząć oceniać swoją pracę, a nie innych. Jestem w stanie zrozumieć różne błędy, bo nie robi błędów tylko ten co nic nie robi, ale jeśli ktoś ma swój "poziom", którym tak pan się szczyci to trzeba umieć się do nich przyznać, a nie chować swoją osobowość za jakimś tam wpisem!! To prawda 10 meczy przegraliśmy, ale gdzie pan wyczytał, że przegraliśmy ich przez sędziów, do tej pory nie było żadnego postu, ani komentarza co do poprzednich 9-ciu przegranych meczy, więc proszę bez kłamstw!!!! bo "Przykro to czytać"!!!! z poważaniem Jerzy G.....
Sędziowie skręcili po raz 10 ty Męcinkę
Sędziowie skręcili po raz 10 ty MęcinkęJerzy G.6 czerwca 2015 o 18:16
Żle Pan trafił Panie G. ......... Strzelaj pan dalej. Może ustrzelisz......powodzenia życzę.
kiki
kiki5 czerwca 2015 o 19:35
Drodzy kibice,którzy nie widzieliście meczu Konfeksu z Męcinką, żałujcie!! zobaczylibyście jak się "DRUKUJE" mecz, gwizdki już przed meczem wiedzieli kto ma ten mecz wygrać, szkoda tylko piłkarzy,którzy musieli się męczyć 90 minut w tej gorączce, tylko nie wiem po co, skoro wszystko z góry było ustalone!!!! w 15 minucie w polu karnym Konfeksu piłkarz Męcinki zagrywa piłkę do swojego partnera, aby ten mógł zakończyć strzałem w bramkę, piłka po drodze spotyka wyciągniętą rękę na wysokość ramion piłkarza konfeksu, zmienia kierunek i wychodzi poza pole karne,sędzia główny pan Ł...będąc nie dalej niż 10 metrów od zdarzenia nakazuje grać dalej, w parę minut później piłkarz z Męcinki dostaje piłkę od swojego kolegi mija obrońców Konfeksu strzela i zdobywa bramkę, sędzia główny uznaje bramkę pokazując na środek, natomiast sędzia będący na kresce pan G.....flagą w górze mocno trzepocze, jak się później dowiedzieliśmy piłkarz, który strzelił bramkę był na pozycji spalonej,-śmiechu warte,,, nie wiem czy On widział swój kolor butów, a co dopiero coś co działo się 30 metrów od niego, śmiali się kibice i gospodarze Konfeksu w przeciwieństwie do kibiców i działaczy Męcinki, którzy nie ukrywali swojego niezadowolenia wobec sędziów,później sędzia główny chciał się trochę zrehabilitować i zaczął kartkować gospodarzy!! gratulację dla całej obsady sędziowskiej, tak dalej panowie trzymać,a może sobie w końcu zadajcie męskie pytanie czy to już nie czas..............!!!!!!!!!!!
KKK
KKK5 czerwca 2015 o 11:51
Czemu nie ma ani słowa o tym, że sędzia nie podyktował 2 rzutów karnych i nie uznał prawidłowo zdobytego gola dla Męcinki?