Gaździcki Tomasz - kandydat do Rady Miejskiej w Jaworze
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane

Rataj przywiózł trzy punkty

Rataj Paszowice dał jasny przekaz, że chce i stać go na utrzymanie w A klasie.

Paszowiczanie w niedzielę zmierzyli się na wyjeździe z Olimpią Olszanica. Prowadzenie paszowiczanom dał przekwalifikowany w przerwie zimowej z bramkarza na pomocnika Piotr Zając. Ruż przed gwizdkiem obwieszczającym koniec pierwszej połowy, Olimpia dostała bramkę do szatni, a jej autorem był Artur Kwolek, który jeszcze w rundzie jesiennej sprawował funkcję trenera. Nadzieję Olimpii na choćby remis odżyły w 60 minucie. Wówczas Lisowskiego do kapitulacji zmusił Iwaniak. Rataja na dwubramkowe prowadzenie przywrócił osiem minut później Piotr Zajac, dla któeego był to trafienie numer dwa w tym starciu. Rezultat nie uległ już zmianie i trzy punkty pojechały do Paszowic.

Rataj dzięki wygranej w Olszanicy, awansował w tabeli legnickiej A klasy aż o dwie pozycje i obecnie jest klasyfikowany na dziewiątym miejscu. Jednak do ósmego Orła Zagrodno tracą aż siedem punktów. Dobra szansa na częściowe zniwelowanie straty do Orła pojawi się za trzy tygodnie, kiedy to Rataj pojedzie na mecz do Zagrodna.

29 marca (niedziela), godz. 14:00 - Olszanica
Olimpia Olszanica - Rataj Paszowice 1:3 (0:2)
Bramki: Iwaniak 60' - P. Zając 30', 68', Kwolek 45'
Rataj: Lisowski - Bamburski, Czekajło, Gołębiowicz, Hara (Dygas 83'), Kukuczka (D. Rączkiewicz 61'), Kwolek (Sałamcki 65'), Mikulski (Puzio 80'), Rojak, P. Zając, W. Zając