Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

5. Charytatywny Bal Andrzejkowy na Rzecz Bezdomnych Zwierząt już niebawem!

„Pomóż bezdomnym zwierzętom przetrwać zimę” – to hasło Andrzejkowego Charytatywnego Balu na Rzecz Bezdomnych Zwierząt w Jaworze, które wspólnie od trzech lat organizuje jaworskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oraz Restauracja Kameleon

Fot. materiał prasowy © materiał prasowy

- Na uczestników balu czeka szereg atrakcji: będą prawdziwe wróżki, lanie wosku, loteria fantowa czy zapomniany już „kotylionowy walczyk” w odświeżonej wersji  – mówi Joanna Babiś, organizatorka balu i wolontariuszka jaworskiego TOZ-u.

- Tradycyjnie podczas balu odbędą się aukcje i licytacje. Nie zabraknie emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, a wszystkie przedmioty i usługi, mamy nadzieję, że rozejdą się jak w ubiegłym roku, niemal w okamgnieniu  –  dodaje. 

Pod młotek trafią między innymi najnowsza weekend w hotelu na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu, hybrydowa TOYOTA na weekend z pełnym bakiem paliwa, terenowy Land Cruiser, ogromny tort czy wejściówka VIP na Castle Party w Bolkowie. Jedną z największych atrakcji balu będzie z pewnością FOTOBUDKA, czyli profesjonalnie przygotowane miejsce do robienia zdjęć w przebraniu. Zabawa aż do białego rana, jedyna w swoim rodzaju charytatywna aukcja, moc nagród i niespodzianek – to wszystko będzie czekało na tych z Państwa, którzy spędzą Andrzejki w wyśmienitym towarzystwie w Restauracji Kameleon w Jaworze. 

W trakcie imprezy zaplanowano m.in. pokaz tańca brzucha w wykonaniu Mistrzyni Europy w tej dziedzinie, karaoke, występ Estery Wrony, uczestniczki konkursów muzycznych, m.in. Must Be The Music, konkursy i licytacje. Bal odbędzie się 25 listopada o godzinie 19.00 w Restauracji Kameleon w Jaworze. Bilety w cenie 130 złotych od osoby można kupić bezpośrednio w restauracji lub zamówić telefonicznie u wolontariuszy: 604 968 658 lub 602 666 236. 

Dochód ze sprzedaży biletów i licytacji w czasie balu będzie przeznaczony na działalność opiekę weterynaryjną i wyżywienie dla bezdomnych zwierząt z jaworskiego przytuliska. Zapraszamy wszystkich, którzy nie mają jeszcze andrzejkowych planów do rezerwacji biletów na ten wyjątkowy bal charytatywny pod nr tel.: 604 968 658 lub 602 666 236. 

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

najjaśniejszy
najjaśniejszy12 listopada 2017 o 21:14
Ja na mieście słyszałem, że jakaś ulica też być nazwana jego imieniem, a na którymś wyremontowanym skwerku ma stanąć jego pomnik. Z kolei dziś sąsiad mi powiedział, że jakaś aleja gwiazd ma powstać wzdłuż zasadzonych w parku drzewek.
Lubię to! 0
Donald
Donald12 listopada 2017 o 21:02
Leki-musisz je brać, nie możesz o nich zapominać. Krzyż Zasługi ustanowiony w 1923 r. nadawany jest osobom, które położyły zasługi dla państwa lub obywateli spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść państwu lub obywatelom, ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną.
Lubię to! 1
Gratki
Gratki12 listopada 2017 o 19:39
Podczas uroczystości 11 listopada p. Michał Pancewicz potwierdził odznaczenie dla burmistrza Jawora Emiliana Bery.

Brązowy krzyż zasługi na wniosek Michała Pancewicza z Ligii Ochrony Przyrody w Polsce burmistrz Jawora odbierze najprawdopodobniej już w grudniu. Gratulujemy.
Lubię to! 0
to prawda?
to prawda?Gratki12 listopada 2017 o 19:56
słyszałem, że będzie go odbierał ze swoim kolegą Tuskiem
Lubię to! 1
?
?Gratki12 listopada 2017 o 21:20
za co? jaki to nasz najjaśniejszy wielki czyn popełnił?
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.