Piątek, 19.04.2024 695

KS Mcinka ulega Odrze Chobienia

Zawodnicy z Mcinki przegrywaj 2:4 z Odr Chobienia. Do pewnego momentu udao im si doprowadzi do stanu 2:2

Podopieczni trenera Gabrysia po remisie w Rudnej tym razem udali si do Chobieni.
Debiut w meczu o stawk zaliczyli w nowym zespole Pawe Armatys oraz Arkadiusz Kruczek.
Drug bramk gospodarze zdobyli z karnego po faulu Tomka Piórkowskiego na zawodniku Odry. Na przerw Odra schodzia z dwubramkow zaliczk. Po przerwie zawodnicy z Mcinki rzucili si do odrabiania strat. Po trafieniach Motyla i Chryplewicza doprowadzili do remisu. Jednak szybko Odra przeprowadzia akcj na 3:2. Wynik ustali Postrony. KS Mcinka zajmuje ostatni pozycj w lidze okregowej. Do bezpiecznej lokaty dajcej utrzymanie brakuje im 5 punktów.

ODRA CHOBIENIA - KS MCINKA 4:2 (2:0)

gole dla KS Mcinka: Motyl i Chryplewicz

Skad KS Mcinka: Lisowski - Chryplewicz, Wójcik, Piórkowski, Kruczek, Serwa, B.Gabry, M. Gabry, Kunia, Popradowski, Slota

Na zmiany wchodzili: Motyl, Bobrowski, Armatys

W nastpnej kolejce KS Mcinka zagra na boisku Bazaltu Piotrowice z Mew Kunice.