Piątek, 29.03.2024 534

Gaździcki Tomasz - kandydat do Rady Miejskiej w Jaworze
Baltic Home

Chojnik na kolanach

Trampkarze Kuni Jawor wygrali dzi z Chojnikiem Jelenia Gra 4:1 w czwartej kolejce grupy spadkowej Ligi Dolnolskiej Trampkarzy.

Jaworzanie objli prowadzenie w 15 minucie za spraw Chudzika. Po drodze pika po jego strzale zaliczya rykoszet, cakowicie mylc bramkarza Chojnika i wpada do siatki. Chwile póniej przepikn bramk z rzutu wolnego strzeli Sasinowski i do przerwy 2:0. Na pocztku drugiej poowy Chudzik podwyszy prowadzenie na 3:0 i to rozlunio troch podopiecznych trenera Dudka. W kocówce wkrado si troch nerwowoci w poczynania Kuni. Na pi minut przed kocem gracz Chojnika uderzeniem pod poprzeczk da jeszcze cie nadziei swojej druyny na to, e nie bd wraca do Jeleniej Góry z pustymi rkoma. Jednak odpowied Kuni bya byskawiczna. Chudzik urwa si obrocom Chojnika i uderzeniem na dugi supek ustali rezultat kocowy na 4:1.

27 kwietnia (niedziela), godz. 13:00 - Jawor (Stadion Miejski)
Kunia Jawor - Chojnik Jelenia Góra 4:1 (2:0)
Bramki dla Kuni: Chudzik x 3, Sasinowski
Kunia:  Parzyszek Baej (Kroczak Dawid) -   Koziol Dawid, Duda ukasz, Myk Micha, Smyk Wojciech, Kocya Miosz(Uhornicki Miosz) , Chudzik Kacper, Mossur Patryk (Parzyszek Kajetan) Suchecki Seweryn (Tokarczyk Miosz, Milcarz Kacper),  Dudek Krystian( Nowak Kacper), Dobrowolski Ernest (Sasinowski Marcin)
Sdziowali: Mateusz Witkowski i Adam Karaban - WS OZPN Legnica