Czwartek, 28.03.2024 436

Prochowiczanka ograa Kuni

Kunia Jawor przegraa w wyjazdowym meczu kontrolnym z Prochowiczank Prochowice 5:0 (3:0).

Ju po 10 minutach gry gospodarze prowadzili 2:0. Kolejne trafienie dooyli w 39 minucie. Po dorodkowaniu na bliszy supek, gracz Prochowiczanki gow wpakowa pik do bramki. Przyjezdni najlepsz okazj w pierwszej poowie mieli w 24 minucie. Szanse na zdobycie bramki kontaktowej mia Bartosz Fitas, który zauway wysunitego bramkarza Prochowiczanki i uderzy z okoo 35 metrów, lecz pika odbia si od zewntrznej strony supka.

Po przerwie obraz gry nie uleg znaczcej zmianie. Nadal inicjatywa bya po stronie trzecioligowca, ale Kunia czciej si odgryzaa i miaa trzy dobre okazje na pokonanie Kamila Bachusza. W 53 minucie Prochowiczanka podwyszya prowadzenie. Dorodkowanie z lewego skrzyda trafio w poprzeczk, ale przy dobitce Patryk Borek by bez szans. W 66 minucie prób Bagiskiego obroni bramkarz rywali. W 69 minucie podopieczni trenera Jarosawa Pedryca ustalili rezultat kocowy na 5:0, umieszczajc futbolówk w bramce z najbliszej odlegoci. W 70 minucie Fitas uderzy z okoo 20 mterów niewiele nad poprzeczk. Z kolei w 74 minucie jaworzanie przeprowadzili szybk kontr, ale równie tym razem zabrako szczcia.

Za tydzie Kunia Jawor zagra z innym trzecioligowcem - Bielawiank Bielawa. Miejsce oraz godzina starcia nie s jeszcze znane.

1 marca (sobota), godz. 13:45 - Prochowice
Prochowiczanka Prochowice - Kunia Jawor 5:0 (3:0)
Bramki: ? 5', 9', 39', 53', 69'
Kunia (skad wyjciowy): Patryk Borek - Krystian Pietruszka, Tomasz Serweciski, Kamil Orda, Grzegorz Rakszewski, Emilian Borek, Kamil Gobek, Patryk Przerywacz, Bartosz Fitas, Daniel Burszta, Marcin Bagiski