Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

300 tys. zł dotacji dla Gminy Męcinka na drogę w Pomocnem

Już w najbliższych dniach rozpocznie się realizacja kolejnej inwestycji w gminie Męcinka. Tym razem będzie to przebudowa drogi gminnej w Pomocnem.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

12 września wójt gminy Męcinka Mirosław Brzozowski podpisał umowę na wykonanie zadania z przedstawicielami firmy budowlanej „Fobis” z Lubina.

Przedmiotem realizowanego zadania jest przebudowa drogi w Pomocnem o łącznej długości 300 m. Zakończenie realizacji inwestycji zostało zaplanowane na 30 listopada 2018 r. Całkowitą wartość inwestycji oszacowano na kwotę 354 861,96 zł.

Zadanie realizowane jest dzięki pozyskanej przez gminę dotacji z budżetu państwa oraz w ramach środków finansowych z budżetu Gminy Męcinka.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.