Czwartek, 08.12.2022

Konkurs ÔÇ×List do ┼Üwi─Ötego Miko┼éajaÔÇŁ
Zobacz aktualne promocje w hurtowni Allatonce

Remis z Granic▒

Ku╝nia Jawor w sobotnie popo│udnie zremisowa│a u siebie z Granic▒ Bogatynia 1:1. Za chwilŕ wiŕcej informacji.

Widowisko nie sta│o na zbyt wysokim poziomie, a na boisku panowa│ w g│ównej mierze chaos. Dobrych, sk│adnych, gro╝nych sytuacji podbramkowych z obu stron mieliÂmy jak na lekarstwo. W 12 minucie uderzenie zza pola karnego Bagi˝skiego ko˝cami palców sparowa│ Czeka˝ski na rzut ro┐ny, po którym Ku╝nia objŕ│a prowadzenie. Fitas doÂrodkowa│ na d│ugi s│upek do stoj▒cego tam Zieli˝skiego, a on dope│ni│ formalnoÂci. W 27 minucie goÂci znów postraszy│ Bagi˝ski, który znów uderzy│ tu┐ zza pola karnego i tylko minimalnie niecelnie obok s│upka. W 32 minucie w polu karnym gracz Granicy i nasz bramkarz Mateusz M│ynarczyk zderzyli siŕ. Sŕdzia asystent wskaza│ na przewinienie zawodnika z Bogatyni, ale prowadz▒cy zawody Przemys│aw Barto by│ innego zdania i wskaza│ na jedenasty metr, a M│ynarczyka ukara│ ┐ó│t▒ kartk▒. Ponadto goalkeeper Ku╝ni dozna│ urazu i musia│ zostaŠ zmieniony w przerwie. Stan meczu wyrówna│ z rzutu karnego Rados│aw Pietkiewicz. Po przerwie goli ju┐ nie ogl▒daliÂmy. Najlepsze okazje po stronie gospodarzy mieli Bartosz Fitas w 79 minucie i Kamil Orda w 85 minucie. Fitas d│ugo holowa│ pi│kŕ przy nodze w okolicach bramki przeciwnika, a┐ w ko˝cu zdecydowa│ siŕ na uderzenie z okolic 14-15 metra i niewiele siŕ pomyli│. Natomiast Orda by│ bliski szczŕÂcie po strzale z g│ówki po doÂrodkowaniu z naro┐nika boiska. Granica mog│a przechyliŠ szalŕ zwyciŕstwa na swoj▒ stronŕ w 87 minucie. Marcin Chrzanowski dobrze opanowa│ futbolówkŕ w polu karnym MRKS-u i strzeli│ pod poprzeczkŕ, lecz Patryk Borek popisa│ siŕ │adn▒ robinsonad▒. Ku╝nia ko˝czy│a mecz w os│abieniu. W 83 minucie z boiska za niesportowe zachowanie zosta│ usuniŕty Kamil Go│▒bek.

19 pa╝dziernika (sobota), godz. 15:30 - Jawor (Stadion Miejski)

Ku╝nia Jawor - Granica Bogatynia 1:1 (1:1)
Bramki: Zieli˝ski 13' - pietkiewicz 33'-k.
Ku╝nia: 1.Mateusz M│ynarczyk (12.Patryk Borek 46') - 20.Grzegorz Rakszewski, 8.Kamil Dunaj, 15.Kamil Orda, 10.Piotr Zieli˝ski, 16.Kamil Go│▒bek, 4.Wojciech Sabat (7.Dariusz Czaja 75'), 11.Mariusz Krupczak, 19.Tomasz Serweci˝ski, 9.Bartosz Fitas, 17.Marcin Bagi˝ski (6.Marcin Rakszewski 90')
Granica: 1.Jaros│aw Czeka˝ski - 4.úukasz DuduŠ, 16.Grzegorz Kazimierski, 2.Marcin Suchocki (5.Grzegorz Deszcz 81'), 6.Sebastian Mikulski (Micha│ Marsza│ek 60'), 7.Micha│ Szyd│o (6.Dawid Wiŕckiewicz 86'), 15.Damian Sochacki, 18.Marcin Chrzanowski, 3.Tomasz Rachwa│, 10.Rados│aw Pietkiewicz, 11.Grzegorz Sawicki (13.Marcin Gawlik 72')
»ó│te kartki: M│ynarczyk, G. Rakszewski (Ku╝nia) oraz Gawlik (Granica)
Czerwone kartki: Go│▒bek (83' - za niesportowe zachowanie)
Sŕdziowali: Przemys│aw Barto (jako g│ówny) oraz Krzysztof D│u┐niak i Tomasz Makowski (asystenci) - OZPN Wa│brzych