W rod 1 lutego o godzinie 18:00 pikarze druyny legnickiej B-klasy LZS Lipa wznowili treningi przed zbliajc si rund wiosenn. Przed wznowieniem rozgrywek, maj w planach rozegra pi gier kontrolnych – maj ju zakontraktowanych trzech sparingpartnerów, trwaj poszukiwania dwóch kolejnych.
Na dzie dzisiejszy wiemy na 100%, e LZS zagra z Orem Wojcieszów, KS Maciejowa oraz Pogonia wierzawa. Pierwszy sparing zostanie rozegrany dopiero 26 lutego, poniewa pogoda jak na razie nie rozpieszcza pikarzy.
Plan sparingów LZS Lipa
19.02 - wolny termin
26.02 - Orze Wojcieszów
04.03 - wolny termin
11.03 - KS Maciejowa
18.03 - Pogo wierzawa
Gracze legnickiej B-klasy grupy VIII swoje wiosenne zmagania zainauguruj 25 marca. LZS Lipa jest na pitym miejscu w tabeli majc na koncie 19 punktów i traci 3 punkty do lidera z Kocielca.
Autor tekstu: Juszczu
LZS Lipa zaczyna przygotowania
Reklama
Komentarze (0)
Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Reklama
Popularne tagi
Ruch Chorzów 1 liga Miedź Legnica centrum zdrowia psychicznego zielony plac zabaw Nowa Wieś Wielka wzmocnij swoje otoczenie
Najczęściej komentowane
Najnowsze komentarze
Reklama
