Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

24 grudnia - Starostwo Powiatowe w Jaworze nieczynne!

Informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (Wigilia Bożego Narodzenia) Starostwo Powiatowe w Jaworze będzie nieczynne.

© Materiał prasowy / Starostwo Powiatowe w Jaworze

W zamian Starostwo będzie czynne w sobotę 8 grudnia 2018 r.

Zapraszamy!

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

katolik
katolik4 grudnia 2018 o 11:00
dla mnie to Starostwo powinno być nieczynne cały rok. Pomyślcie ,ile mniej byłoby problemów np.ten ze skrzyżowaniem Szpitalna- Piastowska itd. A ile kasorki zostałoby w naszych kieszeniach!!!!
 
7 Lubię to: 5
Super: 1
Ha ha: 1
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
k
kkatolik4 grudnia 2018 o 21:00
Na sam początek to proponję zmianę naszego głupiego paraw. Zlikwidujmy conajmniej połowę posłów, senatorów, ministrów wiceministrów i takich tam. To by były oszczędności. A takto na górze się nachapią, na drogi, dla emerytów, itpbrak pieniędzy. Szok. Poseł dieta+zawaterowanie, delegacje itp. 10000 zł miesięcznie a emeryt 1000 zł w porywach!
6 Lubię to: 6
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
świętowanie
świętowanie3 grudnia 2018 o 16:56
Większość urzędów i sądów w Polsce nie bedzie czynnych w Wigilię. W zasadzie w naszym kraju powinien być to ustawowo dzień wolny od pracy, aby ludzie mogli przygotować wigilię i o normalnej porze zasiąść do stołu.
5 Lubię to: 4
Super: 0
Ha ha: 1
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.