Pi膮tek, 19.04.2024 487

III kolejka JLH - relacja live

Wydarzenia z III kolejki JLH na 縴wo.

5 min. Póki co 縜dna ze stron nie zagrozi砤 powa縩ie celnym strza砮m w 秝iat硂 bramki rywala.

7 min. -Dopiero w 7 minucie dobr interwencj popisa si Dominik Mikulski.

8 min. - Dobra kontra PCKZ, ale Tarnówka niecelnie obok lewego s硊pka bramki Lisowskiego

13 min. - Uderzenie Horodeckiego odbi jeden z zawodników PCKZ i rzut ro縩y dla Promiliady.

14 min. - Lisowski zatrzymuje lekki strza Grzegorza Rakszewskiego.

15 min - Gol dla PCKZ!!! Po zamieszaniu w 秗odku pola Bagi駍ki uderzy z dystansu, ale jego uderzenie sparowa Lisowski, ale z dobitk Emiliana Borka nie mia ju szans.

16 min. - Kolejna doskona砤 szansa dla PCKZ. Mikulski przy wznowieniu dostrzeg dobrze ustawionego Bagi駍kiego, ale ten w sytuacji 1 na 1 nie trafi w bramk.

18 min. - ó硉a kartka dla Marcina Bagi駍kiego, który sygnalizowa r阫 u jednego z zawodników Promiliady.

19 min. - W dobrej sytuacji znalaz si Artur Wachobow, ale bardzo niecelnie.

19 min. - Mikulski zwleka z wprowadzeniem pi砶i do gry. Jednak Promiliada nie potrafi砤 wykorzysta rzutu wolnego z bliskiej odleg硂禼i.

W I po硂wie minimalnie lepszy PCKZ. Promiliada póki co nieskuteczna

21 min - Gol dla PCKZ!!!. Pierwszy kontakt Marcina Bagi駍kiego z pi砶 zako馽zy si celnym strza砮m pod poprzeczk.

24 min. - Kolejna bramka dla PCKZ! Ponownie na list strzelców wpisa si Bagi駍ki.

24 min. - Gol. Emilian Borek widocznie nie chce by gorszy od kolegi z zespo硊 i celnym strza砮m obok lewego s硊pka umieszcza pi砶e w siatce.

26 min. - W do舵 prosty sposób da si oszuka Dominik Mikulski zawodnikowi Promiliady. Abramowicz zdobywa  pierwszego gola dla swojego zespo硊.

33 min. - Gro糿y strza Rakszewskiego paruje na aut Lisowski

36 min. - 6 faul Promiliady. Rzut karny wykona Emilian Borek, ale nie trafi wogóle w bramk.

37 min. - 2 gol dla Promiliady. W zamieszaniu pod polem karnym najwi阠ej zimnej krwi zachowa Grzegorz Grzywa i trafi pod poprzeczk bramki Mikulskiego

38 min. - Czerwona kartka dla Bartosza Lisowskiego za interwencj poza polem bramkowym.

39 min. - Os砤bienie zespo硊 Promiliady wykorzysta Marcin Bagi駍ki. To 3 trafienie Marcina w tym meczu.

39. min. Kamil Jano trafi w ostatniej minucie i ustali wynik spotkania na 6:2

PCKZ Jawor - Promiliada 6:2  (1:0)

gole PCKZ: Emilian Borek 2, Marcin Bagi駍ki 3, Kamil Jano

gol Promiliada: kasz Abramowicz, Grzegorz Grzywa

sk砤d PCKZ: 1. Dominik Mikulski, 7. Grzegorz Rakszewski, 11. Marcin Rakszewski, 10. Marcin Bagi駍ki, 14. Emilian Borek, 5. Mi硂sz Grudzi駍ki, 8. Kamil Jano, 17. Adrian Knop, 3. Przemys砤w Tarnówka, 6. Krystian Pietruszka

sk砤d Promiliada: 1. Bartosz Lisowski, 99. Roman Horodecki, 17. Marcin Grzywa, 5. Marcin Wo糿iak, 8. kasz Abramowicz, 13. Tomasz Horodecki, 77. Piotr Zieli駍ki, 7. Grzegorz Grzywa, 9. Bartosz Bober, 10. Artur Wachobw, 6. Arkadiusz Wachobow

ó硉e kartki: Marcin Bagi駍ki (PCKZ)

czerwona kartka: Bartosz Lisowski (Promiliada)

faule: 5:7

3 min. - Niespodzianka, poniewa Ch硂paki z Podwórka wychodz na prowadzenie. Gola zdoby Korybski

4 min. - Sytuacji sam na sam nie wykorzysta Bobrowski.

5 min.  - Po podaniu Stefaniaka Bobrowski doporwadza do remisu

6 min. Pi阫na parada bramkarska w wykonaniu Patryka Borka. Na jego bramk uderza Haczkiewicz

10 min. - W ci眊u jednej minuty trzykrotnie faulowali Ch硂paki z Podwórka

14 min. - Kontuzjowany Mazur musia opu禼i plac gry. W jego miejsce w bramce Oldboy'ów wyst阷uje Haczkiewicz

15 min. - Doskona砮j sytuacji nie wykorzysta Bobrowski. Zrobi wszystko jak nale縴 - "objecha" bramkarza, ale jego strza wybili obro馽y.

16 min. - Przerywacz do硂縴 nog do strza硊 Bobrowskiego i Oldboy'e wyszli na prowadzenie

18 min. - ó硉 kartk ukarany zosta Sylwester Dworakowski

21 min. - Pierwsza akcja Ch硂paków z Podwórka i od razu gol. Robert Cicho doprowadza do wyrównania

26 min. - Rzut karny po 6 faulu. Patryk Borek broni.

30 min. - Bobrowski wyprowadza zespo na prowadzenie

34 min. - Dariusz Stefaniak powi阫sza przewage Oldboy'ów

38 min. - Kolejny rzut karny dla Oldboy. Tym razem nie wykorzysta go Skulski.

Ch硂paki z Podwórka - Oldboy Jawor 2:4(1:2)

gole Ch硂paki: Korybski, Cicho

gole Oldboy: Bobrowski 2, Przerywacz, Stefaniak

sk砤d Ch硂paki: 7. Robert Cicho, 22. Szymon Korybski, 1. Patryk Borek, 4. Adrian Andryszczak, 14. Wojciech Miko砤jczyk, 3. Jacek Wolski, 11. Sylwester Dworakowski

sk砤d Oldboy: 1. Leszek Mazur, 18. Dariusz Stefaniak, 5. Hubert Grudzi駍ki, 19. Piotr Przerywacz, 9. S砤womir Bobrowski, .23 Adam Haczkiewicz, 8. Jan Bia砮k, 15. Piotr Buro, 14. Ireneusz Skulski

ó硉e kartki: Sylwester Dworakowski (Ch硂paki z Podwórka)

faule: 7:2

1 min. - Akcj FC Wiadrów zatrzyma bramkarz FC Zbieranina

3 min. - GOL dla FC Zbieranina. Kacper Chrz眘zcz!!

5 min. - Kamil Ku糿ia zatrzymuje mocny strza Pluci駍kiego

6 min. - Rados砤w Sabat po indywidualnej akcji doprowadza do remisu!!!

9 min. - Remigiusz Trybu砤 wyprowadza FC Wiadrów na prowadzenie

11 min. - Doskona砮j sytuacji nie wykorzysta Nowacki. Za mocno uderza i pi砶a nie zmierza砤 nawet w 秝iat硂 bramki.

15 min. - Gro糿y faul na Mariuszu Litawie w polu karnym. Rzut karny wykorzysta Daniel Nowacki

16 min. - Trójkow akcj Wiadrowa pprzerwa bramkarz FC Zbieranina.

17 min. - Kamil Fiedziuk trafi w s硊pek

18 min. - Gol dla Zbieraniny. Ju tylko 3:2 dla Wiadrowa

21 min. - W I akcji II po硂wy Zali駍ki trafia w s硊pek

23 min. - Kamil Fiedziuk powi阫szy przewag swojego zespo硊 do 2 .

28 min. - Daniel Nowacki po raz drugi wpisa si na list strzelców. Ju 5:2 dla Wiadrowa.

31 min. - Zbieranina kontratakowa砤, ale strza Markiewicza obroni Kamil Ku糿ia

35 min. - Z dystansu próbowa Oniszczuk, ale nie trafi w 秝iat硂 bramki

38 min. - Szóstego gola dla Wiadrowa zdoby Rados砤w Sabat

39 min. - W ostatnich sekundach trzeciego gola dla Zbieraniny zoby Micha O禼iak

FC Zbieranina - FC Wiadrów (2:3) 3:6

gol FC Zbieranina: Kacper Chrz眘zcz, Daniel Pluci駍ki, Micha O禼iak

gol FC Wiadrów: Rados砤w Sabat 2, Remigiusz Trybu砤, Daniel Nowacki 2, Kamil Fiedziuk

sk砤d Ziberanina: 1. Rafa O禼iak, 14. Micha O禼iak, 5. Kamil Biernacki, 4. Arkadiusz Kaczmarski, 10. kasz Chrz眘zcz, 7. Kacper Chrz眘zcz, 6. Piotr Toro馽zak, 16. Piotr Markiewicz, 9. Daniel Pluci駍ki, 18. Dawid Dubi駍ki, 8. Pawe Podolski, 2. Bart硂miej Oniszczuk

sk砤d FC Wiadrów: 1. Kamil Ku糿ia, 6. Kamil Fiedziuk, 11. Daniel Nowacki, 10. Rados砤w Sabat, 17. Mariusz Litawa, 9. Marcin Zali駍ki, 20. Ariel Waligóra, 7. Remigiusz Trybu砤

ó硉e kartki: kasz Chrz眘zcz (FC Zbieranina)

faule: 2:3

7 min. - 7 minut gry za nami i ci眊le ani faulu ani trafienia.

10 min. - Kontra Legnickiego Pola. Dwóch zawodników znalaz硂 si przed Ireneuszem Rzepk. Podanie kolegi wykorzysta Wojciech Sochacki

12 min. ó硉ymi kartkami zostali ukarani Mertins i Czochara

13 min. - Marcin Karli駍ki doprowadzi do wyrównania

15 min. - MACIEJ MERTINS!!! BHP na prowadzeniu 2:1

19 min. - ó硉a kartka dla Marcina Wasilewskiego

21 min. - Na 3:1 trafia ponownie Mertins!!

24 min. - Kontaktowego gola zdoby Marcin Wasilewski

26 min. - Karnego za 6 faul nie wykorzysta zawodnik BHP.

29 min. - Ireneusz Rzepka za faul przed polem karnym zosta ukarany czerwon kartk. ó硉 otrzyma zawodnik Legnickiego Pola Wojciech Sochacki.

29 min. - Oj gor眂o nam si zrobi硂 na boisku. Najpierw pud硂wa z karnego Alwin, a nast阷nie zawodnik BHP

30 min. - Maciej Mertins zdoby 3 gola w meczu.

33 min. - Kolejny karny dla BHP. Ponownie niewykorzystany.

34 min. - Bramk dla BHP strzeli Wojciech Murzicz

35 min. - Rozstrzela硂 nam si BHP. Najpierw Karli駍ki, nast阷nie Murzicz i ponownie Karli駍ki

38 min. - Deklasacja Legnickiego Pola. Po raz 4 Karli駍ki w tym spotkaniu trafia do siatki.

39 min. - Na zako馽zenie 10 gola dla BHP zdobywa Murzicz i mecz ko馽zy si 10:2

BHP- ART Jawor - KS Legnickie Pole 10:2(2:1)

gole BHP: Marcin Karli駍ki 4, Maciej Mertins 3, Wojciech Murzicz 3

gol dla KS: Wojciech Sochacki, Marcin Wasilewski

sk砤d BHP: 69. Daniel Guszcza, 4. Maciej Mertins, 3. Wojciech Murzicz, 12. Grzegorz G潮b, 5. Bartosz St阷ie, 15. Micha Jeger, 7. Mariusz Partyka, 14. Micha Piastun, 1. Ireneusz Rzepka, 10. Marcin Karli駍ki

sk砤d KS: 8. Wojciech Sochacki, 1. Jaros砤w Kostu, 17. Piotr Wasilewski, 5. Norbert Znyk, 13. kasz Czochara, 15. kasz Hreczany, 10. Marcin Wasilewski, 7. Mateusz Alwin

ó硉e kartki: Maciej Mertins (BHP), kasz Czochara (KS), Marcin Wasilewski (KS), Wojciech Sochacki (KS)

czerwona kartka: Ireneusz Rzepka (BHP)

faule: 4:8

1 min.  - 30 sekund spotkania i ju 1:0 dla Gold. Adam Wasilewski!!!!

6 min. - ó硉a kartka dla Chryplewicza za to, 縠 za nie oddali si od miejsca wykonywania rzutu autowego.

9 min. - ó硉a kartka dla Piórkowskiego za faul na Dariuszu Czaji. Ju 5 faul Gold.

9 min. - 6 faul Gold. Karny dla DJA

9 min. - Rzut karny obroni Mi硂sz Kud砤cz

10 min. - Kontuzjowany Chryplewicz musia zej舵 z boiska.

12 min. - Mamy wyrównanie!!! Kamil Dunaj !!

13 min. - Szybko pada kolejna bramka dla DJA. Czaja podawa a akcj wyko馽zy Orda.

16 min. - Karny po ó硉ej kartce dla Wasilewskiego. Karnego wykorzysta Fitas.

17 min. - Tym razem z akcji trafia Bartosz Fitas

19 min. - Gold próbuje odrabia straty, ale pewnie interweniuje Szczepa駍ki.

19 min. - Kamil Kowalczyk mocnym uderzeniem pokona bramkarza DJA i I po硂wa ko馽zy si wynikiem 4:2 dla DJA.

23 min. - Damian Danaj zdobywa kontaktowego gola dla Gold.

25 min. - Kolejny rzut karny dla DJA wykorzysta Tomasz Serweci駍ki

27 min. - Dariusz Czaja powi阫sza prowadzenie swojego zespo硊 do stanu 6:3

28 min. - Serweci駍ki po raz 2 w tym meczu. 7:3 dla DJA.

29 min. - Karnego zmarnowa gracz Gold Finance

30 min. - Adam Wasilewski wykorzysta rzut karny. Mamy 7:4

32 min. - Batosz Fitas pewnie strzeli z rzutu karnego.

35 min. - Adam Wasilewski egzekwowa rzut karny "na raty", ale trafi do bramki Szczepa駍kiego

36 min. - Zawodnicy DJA marnuj rzut karny.

37 min. - Czerwon kartk zosta ukarany Adam Wasilewski.

38 min. - Graj眂 w przewadze DJA zdobywa 9 gola. Autorem trafienia Dariusz Czaja.

39 min. - Wynik ustali Patryk Przerywacz. DJA wygrywa 10:5

DJA Finanse - Gold Finance 10:5(4:2)

gole dla DJA: Kamil Dunaj, Kamil Orda, Bartosz Fitas 3, Tomasz Serweci駍ki 2, Dariusz Czaja 2, Patryk Przerywacz

gole dla Gold: Adam Wasilewski 3, Kamil Kowalczyk, Damian Danaj

sk砤d DJA: 9. Bartosz Fitas, 5. Patryk Przerywacz, 2. Jakub Paluch, 99, Dominik Szczepa駍ki, 4. Robert Kruczek, 7. Dariusz Czaja, 11. Kamil Orda, 6. Kamil Go潮bek, 8. Kamil Dunaj, 3. Tomasz Serweci駍ki

sk砤d Gold: 1. Mi硂sz Kud砤cz, 5. Pawe Wy縢a, 8. Bogdan Pyda, 10. Damian Danaj, 6. Tomasz Piórkowski, 4. Konrad Chryplewicz, 20. Marek Wy縢a, Daniel Ziomek, 33. Kamil Kowalczyk, 15. Adam Wasilewski

ó硉e kartki: Konrad Chryplewicz (Gold), Adam Wasilewski (Gold), Kamil Kowaczyk (Gold)

czerwona kartka: Adam Wasilewski (Gold)

faule: 8:11 12