X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama

18 lipca Miedź zaprezentuje się kibicom

W środę 18 lipca w godz. 19-21 odbędzie się przedsezonowa prezentacja Miedzi Legnica! Dla kibiców udostępniona zostanie trybuna A Stadionu im. Orła Białego.

© Paweł Sasiela

Prezentacja drużyny będzie znakomitą okazją do poznania nowych zawodników, spotkania trenerów, zebrania autografów i zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z piłkarzami, którzy będą reprezentować Miedź w historycznym sezonie w LOTTO Ekstraklasie. 

W trakcie wydarzenia nastąpi oficjalna premiera nowej koszulki meczowej, którą będzie można wygrać w jednym z zaplanowanych konkursów. Koszulka będzie też do kupienia na stadionie. Podczas prezentacji będzie również okazja na wygranie biletów na inaugurujący sezon pojedynek z Pogonią Szczecin.

Zapraszamy na stadion w środę 18 lipca od godz. 19.00! Wstęp jest bezpłatny!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.