Środa, 22.01.2025 290

 

Reklama

(FILM) Święty Mikołaj przeleci nad Jaworem

Już wkrótce mieszkańcy Jawora będą mieli niezwykłą okazję, by zobaczyć Świętego Mikołaja w akcji! Pojawi się on na niebie nad miastem, a jego głównym celem będzie zbieranie listów od grzecznych dzieci.

Listy z parapetów – ważna misja Mikołaja

Dzieci, które napisały swoje wymarzone listy do Świętego Mikołaja, mogą zostawić je na parapetach swoich domów. Dzięki temu sympatyczny brodacz w czerwonym stroju, w towarzystwie magicznego renifera, będzie mógł je zebrać podczas swojego przelotu.

Magia na niebie

Święty Mikołaj pojawi się na niebie w czwartek około godziny 16:30-17:00, więc warto wcześniej znaleźć miejsce, z którego najlepiej widać horyzont. Przy odrobinie szczęścia i dobrej pogodzie zobaczycie jego sanie, ciągnięte przez renifera. Warto przygotować się na ten magiczny moment – może z kubkiem ciepłego kakao?

Czas spojrzeć w niebo

Wszystkich mieszkańców zachęcamy, by w czwartek podnieśli wzrok i spojrzeli w niebo. Kto wie, może uda się wypatrzyć migoczące światła sań i usłyszeć cichy dzwoneczek zwiastujący obecność Mikołaja? To magiczne wydarzenie, które z pewnością wprowadzi w świąteczny nastrój nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Nie przegapcie tej chwili! Przygotujcie listy, wyłóżcie je na parapetach i bądźcie gotowi na spotkanie z Mikołajem.

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Mikojał
Mikojał5 grudnia 2024 o 21:43
Widać i słychać było
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.