Sobota, 24.07.2021 214

DJAtoys.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci
Koparka Jawor - roboty budowlane

(FOTO) SAT Jawor z medalami na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwon-do

W sobotę w hali widowiskowo-sportowej im. Andrzeja Gruby w Brzegu Dolnym odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwon-do. W turnieju wystartowało 14 zawodników SAT Jawor, którzy zdobyli 3 medale.

© Materiały prasowe / SAT Jawor

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików były najważniejszym startem w sezonie w tej kategorii wiekowej. Podopieczni Gabrieli i Karola Forgiel zdobyli 2 srebrne medale i 1 brązowy.

Oskar Widomski - II miejsce techniki specjalne (96 zawodników w kategorii)

Karol Malinowski - II miejsce układy zielonych pasów (22 zawodników w kategorii)

Mateusz Pajdak - III miejsce układy żółtych pasów (25 zawodników w kategorii)

Bardzo dobrze spisali się również pozostali zawodnicy, którzy zajęli 5. miejsca przegrywając swoje pojedynki o medal:

• Natalia Serok - V miejsce układy zielonych pasów (24 zawodniczki w kategorii)
  • Angelika Krzywdzińska - V miejsce układy żółtych pasów (18 zawodniczek w kategorii)
  • Miłosz Szarata - V miejsce układy żółtych pasów (25 zawodników w kategorii)
  • Mikołaj Czaban - V miejsce układy zielonych pasów (22 zawodników w kategorii)
  • Oskar Widomski - V miejsce układy pow. niebieskiego pasa (31 zawodników w kategorii)
  • Mikołaj Czaban - V miejsce techniki specjalne (96 zawodników w kategorii)

Zawodnicy Sportowej Akademii Taekwon-do zdobyli łącznie 22 pkt w Systemie Sportu Młodzieżowego. We wszystkich kategoriach wiekowych punktowanych w SSM (młodzik, junior młodszy, junior) zawodnicy SAT w sezonie 2020 zdobyli 73 pkt.

Starty w sezonie 2020 były możliwe dzięki wsparciu Gminy Jawor.