Sobota, 22.03.2025 153

 

Reklama

(FOTO) 100. rocznica urodzin Pani Stefanii

Niecodzienny jubileusz, bo 100. rocznicę urodzin obchodziła w poniedziałek Pani Stefania z Przybyłowic. To obecnie najstarsza mieszkanka Gminy Męcinka.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Z tej okazji Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski w imieniu wszystkich mieszkańców oraz samorządu Gminy Męcinka złożył Jubilatce najserdeczniejsze życzenia.

„100 lat to za mało” śpiewał towarzyszący w tej doniosłej chwili zespół Perła z Przybyłowic, który Panią Stefanię obdarował również okolicznościowym tortem. Wzruszenia nie kryła sama Pani Stefania, ale również jej córka Pani Agnieszka z mężem.

Pani Stefania opowiadała zarówno o swoim życiu, ale również o historii Polski. Pomimo wieku wyróżniła się dobrą pamięcią, jak i doskonałym humorem, który wywoływał uśmiech na twarzach gości.

Pani Stefania to historia naszej gminy, przykład doskonałej matki oraz niezwykła mądrość życiowa. W imieniu mieszkańców życzę naszej Jubilatce kochających bliskich oraz wielu lat w zdrowiu – podkreślił wójt.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.