Sobota, 14.12.2019

 

Pliki cookies 15:26
Serwis korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
Reklama

Wyniki wyborów parlamentarnych w powiecie jaworskim

W wyborach do Sejmu w powiecie jaworskim PiS zdobyło 6 mandatów; KO - 3; KW SLD - 2; PSL - 1; Konfederacja WiN oraz Koalicja BiS bez mandatu. W senackich ławach zasiądzie ponownie Krzysztof Mróz z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

© Materiały prasowe / PAP

Wybory do Sejmu

Lista kandydatów, którzy otrzymali mandaty

  1. BORYS Piotr - KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
  2. CZERNOW Zofia - KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
  3. KROPIWNICKI Robert - KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
  4. KUBÓW Krzysztof Jan - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  5. LIPIŃSKI Adam Józef - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  6. MACHAŁEK Marzena Anna - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  7. OBAZ Robert Marcin - SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
  8. SEKUŁA-SZMAJDZIŃSKA Małgorzata Helena - SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
  9. SZYMAŃSKA Ewa Zofia - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  10. WITEK Elżbieta Barbara - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  11. ZUBOWSKI Wojciech Michał - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  12. ŻUK Stanisław Adam - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Prawo i Sprawiedliwość

  1. LIPIŃSKI Adam Józef    614 głosów, mandat
  2. WITEK Elżbieta Barbara    8 755 głosów, mandat
  3. MACHAŁEK Marzena Anna    201 głosów, mandat
  4. KUBÓW Krzysztof Jan    68 głosów, mandat
  5. ZUBOWSKI Wojciech Michał    22 głosy, mandat
  6. SZYMAŃSKA Ewa Zofia    176 głosów, mandat
  7. ZEMBIK Teresa    20 głosów
  8. BABUŚKA Adam    69 głosów
  9. RYPIŃSKI Józef    78 głosów
  10. POGODA Szymon Marek    38 głosów
  11. MARCINIAK Wojciech    37 głosów
  12. KARWAN Jacek    24 głosy
  13. KREDKOWSKI Andrzej    19 głosów
  14. BUCIUTO Jadwiga Barbara    15 głosów
  15. GĘBORYS Dagmara Helena    17 głosów
  16. BRZOZOWSKA Kamila Dorota    45 głosów
  17. BADZIŃSKA Agnieszka Ewa    11 głosów
  18. SADOWSKA-KOWALSKA Aurelia Barbara    25 głosów
  19. CZYRKO Eurydyka Maria    9 głosów
  20. KWIATKOWSKA Ewa    48 głosów
  21. URBANOWICZ Łukasz Franciszek    9 głosów
  22. SARBAK Dawid Łukasz    7 głosów
  23. BOJAKOWSKA Dorota    24 głosy
  24. LESZCZYK Wojciech Paweł    33 głosy

Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni

  1. BORYS Piotr    1 352 głosów, mandat
  2. CZERNOW Zofia    129 głosów, mandat
  3. KROPIWNICKI Robert    954 głosów, mandat
  4. KRAWCZYK Iwona Małgorzata    316 głosów
  5. DROZD Ewa    93 głosów
  6. DUDKOWIAK Jarosław Ryszard    17 głosów
  7. BARANOWSKA Dorota    41 głosów
  8. BANDER Michał    1 446 głosów
  9. SIKORA Konrad Jerzy    31 głosów
  10. ROWIŃSKI Konrad Antoni    11 głosów
  11. PICHAŁA Anna Eugenia    9 głosów
  12. DOWHAŃ-DOMAŃSKA Ksenia Anna    20 głosów
  13. ROLSKA Beata Edyta    10 głosów
  14. GRZEŚKÓW Zbigniew    12 głosów
  15. BARCIK Krystyna Henryka    14 głosów
  16. MAGRYŚ Urszula    15 głosów
  17. JAGIEŁŁO Jakub Krzysztof    32 głosów
  18. SKÓRZEWSKA Barbara Anna    9 głosów
  19. STRĄCZEK Joanna Dorota    42 głosów
  20. SURWIŁO Małgorzata Joanna    5 głosów
  21. BROK Anna    15 głosów
  22. ZIELIŃSKI Grzegorz    25 głosów
  23. GRAF Mirosław    4 głosów
  24. BARTKOWIAK Włodzimierz    21 głosów

Sojusz Lewicy Demokratycznej

  1. SEKUŁA-SZMAJDZIŃSKA Małgorzata Helena    1 701 głosów, mandat
  2. OBAZ Robert Marcin    108 głosów, mandat
  3. FILACZYŃSKA Kaja    162 głosów
  4. ZBRZYZNY Ryszard    54 głosów
  5. PIĄTEK Damian    67 głosów
  6. BURAKOWSKA Krystyna Anna    10 głosów
  7. PACZÓSKI Piotr Jerzy    16 głosów
  8. ORZECHOWSKA Joanna Magdalena    30 głosów
  9. GRYĆ Paweł    24 głosów
  10. MIARA Rafał    18 głosów
  11. JANKOWSKA Magdalena    46 głosów
  12. KRÓLEWIECKA-WALA Dominika    16 głosów
  13. MAJEWICZ Przemysław Mikołaj    9 głosów
  14. BIDNYK Mikołaj Adam    6 głosów
  15. KOHLMAN Piotr Rafał    6 głosów
  16. GŁUSZKO Rafał Krzysztof    10 głosów
  17. BACZMAŃSKI Paweł Adam    466 głosów
  18. PŁANETA-SIEWIERSKA Edyta Katarzyna    18 głosów
  19. GRZYB Leszek Kazimierz    15 głosów
  20. RAKSZEWSKA Alicja    15 głosów
  21. JÓŹWIK Magdalena    14 głosów
  22. BRYCZKOWSKA Inez Jolanta    5 głosów
  23. KOKO Daniel Radosław    22 głosów
  24. GADEK Sławomir Adam    27 głosów

Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. ŻUK Stanisław Adam    194 głosów, mandat
  2. SAMBORSKI Tadeusz    502 głosów
  3. SZCZĘSNA Mariola    79 głosów
  4. ROJEK Andrzej    43 głosów
  5. LASKOWSKI Stanisław    890 głosów
  6. JURKOWSKI Artur Andrzej    9 głosów
  7. RAK Zofia    22 głosów
  8. PIOTROWSKI Wiktor Marian    68 głosów
  9. BRZOZOWSKA Bożena Maria    14 głosów
  10. BURDYNA Olga    14 głosów
  11. WRONA Maria    27 głosów
  12. STANKIEWICZ Cecylia Ewa    11 głosów
  13. SADOWSKI Roman Edward    259 głosów
  14. GRZYB Stanisław    11 głosów
  15. MATYS Waldemar Andrzej    3 głosów
  16. SALATA Romuald Piotr    11 głosów
  17. KRASOWSKI Marcin Karol    7 głosów
  18. TUCHOWSKA Kazimiera Zofia    14 głosów
  19. IMIELSKI Mariusz Janusz    0 głosów
  20. ŁASICA Bartosz    10 głosów
  21. OTROCIUK Barbara    4 głosów
  22. BUKAT Eugenia    3 głosów
  23. GNAT Stanisław    2 głosów
  24. SUPIERZ Leszek Józef    11 głosów

Konfederacja Wolność i Niepodległość

  1. UTECHT Waldemar Arkadiusz    298 głosów
  2. JASIŃSKI Krzysztof Piotr    105 głosów
  3. POTOCKA-KACZYK Anna Dorota    160 głosów
  4. MISTOŃ Krzysztof Norbert    25 głosów
  5. GUDOWSKI Dominik Sławomir    32 głosów
  6. BUSTOWSKI Marcin Jerzy    32 głosów
  7. SOSIŃSKI Krystian Piotr    22 głosów
  8. BURDZIŃSKI Remigiusz Konrad    20 głosów
  9. KORWIN-MIKKE Kacper Mikołaj    220 głosów
  10. PASZYN Paweł Stefan    15 głosów
  11. MALICKI Jakub Edward    27 głosów
  12. GRYF-TOMASZEWSKI Andrzej    8 głosów
  13. ŚWIERZOWSKA Małgorzata Agnieszka    10 głosów
  14. KARPIEJ Sabina Iwona    75 głosów
  15. SOLAREK-STRUMIŃSKA Emilia Patrycja    14 głosów
  16. SPRYSAK Sebastian Jacek    10 głosów
  17. WINNICKA Regina Elżbieta    25 głosów
  18. BURDZIŃSKA Małgorzata Olga    3 głosów
  19. HOSZOWSKI Jarosław    12 głosów
  20. PASZYN Agnieszka Katarzyna    8 głosów
  21. NICIEJEWSKA Joanna    15 głosów
  22. MAJEWICZ Paweł    28 głosów

Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

  1. MYRDA Adam Stanisław    90 głosów
  2. GABRYSIAK Tomasz Andrzej    12 głosów
  3. KIEŁB Jacek    43 głosów
  4. MIEDZIŃSKI Piotr Jan    12 głosów
  5. JANIK Kazimierz    5 głosów
  6. CASTAÑEDA TRUJILLO Beata    13 głosów
  7. WANDYCZ Piotr Kazimierz    0 głosów
  8. SZEFFS Irena Ewa    3 głosów
  9. SALA Rafał Krzysztof    90 głosów
  10. LEWICKI Krzysztof Mirosław    8 głosów
  11. TOBIASZ Aleksandra Marta    9 głosów
  12. CIEŚLA Maciej Jan    2 głosów
  13. SOBIESKA Emilia Janina    13 głosów
  14. ZIELIŃSKI Artur Waldemar    7 głosów
  15. CZAJA Dariusz Andrzej    6 głosów
  16. FOREMNA Justyna Magdalena    6 głosów
  17. KUŚWIK Bartosz Seweryn    4 głosów
  18. GRZELAK Katarzyna Aneta    10 głosów
  19. WITKOWSKI Krzysztof Walery    7 głosów
  20. KUSTROWSKA Jolanta Elżbieta    4 głosów
  21. ZAWIERUCHA Stefan Adam    7 głosów
  22. TYMIŃSKA Katarzyna Paula    10 głosów
  23. SAŁADUCHA Jadwiga Wacława    5 głosów
  24. POLAK-SALOMON Kamil Norbert    10 głosów

Wybory do Senatu

  1. MRÓZ Krzysztof Stanisław KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ    10 686 głosów, mandat
  2. KLIMEK Kazimierz Sławomir KOMITET WYBORCZY POLSKA LEWICA    4 288 głosów
  3. POKÓJ Jerzy Jan KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI    6 352 głosów

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Alvaro
Alvaro15 października o 16:03
cienko Eduardo cienko...
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
Daniel
Daniel 15 października o 13:32
Pozostawię bez komentarza ilość wydanych w błoto środków finansowych i ogólnego zaśmiecenia banerami przez pewnego kandydata w Jaworze. Swoje banery przykrywał swoimi banerami, plakatami i na co to wszystko?  Wynik marny 
7 Lubię to: 5
Super: 0
Ha ha: 1
Wow: 1
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij
paz
pazDaniel 16 października o 09:33
nie wiem o co Ci chodzi. Twoja kasa ? Twoja praca ? Wyjedź chociaż do Legnicy i zobacz ile tam jest banerów jedynie słusznej partii.
3 Lubię to: 1
Super: 1
Ha ha: 1
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to! Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.