Z tej okazji Wójt Gminy Elżbieta Jedlecka podziękowała sołtysom i członkom rad sołeckich, za ich służbę na rzecz samorządu gminy wręczając im podziękowania, medale oraz symboliczne róże.
Pani Wójt złożyła sołtysom i członkom rad sołeckich wyrazy uznania za pełną zaangażowania pracę i służbę dla dobra sołectwa i całej społeczności lokalnej. Podziękowała im za wysiłek włożony w działania na rzecz rozwoju sołectwa i naszej Gminy, życząc dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.
Angelika Trojanowska
Pomoc administracyjna

