Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

(FOTO) Powstaje nowy chodnik wraz z miejscami parkingowymi na Osiedlu Przyrzecze

Trwają prace remontowe budowy chodnika i nowych miejsc parkingowych na Osiedlu Przyrzecze.

© UM Jawor

Po zakończeniu inwestycji pojawi się równy i estetyczny chodnik dla pieszych a kierowcy zyskają miejsca do pozostawienia swoich samochodów.

Wszystkie działania to efekt przyjętego w 2015 r. Miejskiego Programu Przebudowy Parkingów i Chodników oraz zgłaszanych wniosków mieszkańców pochodzych m.in. ze spotkań "Burmistrza w Twojej Okolicy".

Reklama

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Janek
Janek18 lipca 2018 o 07:54
Parking na Korfantego przy garażach gotowy i pusty. A na przeciw dwóch przeciwników zieleni rozjeżdza trawnik, robiąc kolejne klepisko.Oj wstyd Panowie kierowcy wstyd.. Przejście przez ulicę
nie nadszarpnie waszego zdrowia a wręcz przeciwnie.
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Adam
Adam11 lipca 2018 o 14:25
Haha. Widać pali się stołeczek burmistrzowi, skoro na pierwszej stronie Gazety Jaworskiej jest o tym parkingu i OBIECANCE skweru przy Metalowców (tak skwerek to pilna potrzeba jest...). Normalnie wiadomości dekady. Oj pali się grunt pod nogami, oj pali.
6 Lubię to: 6
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Wyborca
Wyborca8 lipca 2018 o 00:12
https://www.youtube.com/watch?v=Lr-TpRw1NPI Jest przeciek spotu wyborczego Bery.
8 Lubię to: 8
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Adam
Adam6 lipca 2018 o 15:53
Tam ciągle coś powstaje, a na Metalowców i okolicy to burmistrz przyszedł naobiecywał i nic od tej pory się nie zmieniło. Tylko PRZYRZECZE I PRZYRZECZE VIP OSIEDLE! To tam mieszka cała szlachta świdnicko-jaworska, że tam co chwile coś się robi? Tydzień i pyk, chodniczki, skwerki, ogródki jordanowskie, parkingi na zawołanie się pojawiają, a reszta w pewnej części miasta. Co nie Panie "bolo" czekam na pana *** komentarz.
7 Lubię to: 7
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
mi
miAdam9 lipca 2018 o 12:55
Mieszkam na Przyrzeczu od lat, niestety z rzeczy zrobionych nie korzystam, a przy ulicy której mieszkam wiecznie jest problem z parkowaniem. Pismo oficjalne złożone w poprzednim roku i tyle...problem tylko narasta. Może faktycznie nie mieszka nikt "ważny" obok mnie
9 Lubię to: 9
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Adam
Adammi11 lipca 2018 o 12:26
Widać tak.
5 Lubię to: 5
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.