Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

(FOTO) Będzie nowy dach w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym

Po wielu próbach udało się rozstrzygnąć przetarg, podpisać umowę oraz przekazać plac budowy wykonawcy, który za blisko 500 tys. wyremontuje dach w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym przy ul. Paderewskiego.

© materiał prasowy

Do placówki tej uczęszcza ponad 120 dzieci z różnymi stopniami niepełnosprawności, dlatego z taką determinacją Zarząd Powiatu dążył do remontu tego obiektu. Powierzchnia dachu jest niebagatelna - prawie 1500 m2, do tego ponad 15 sztuk okien połaciowych, 20 lukarn i kilkanaście kominów, obróbki blacharskie oraz dachówka karpiówka to niemałe wyzwanie dla wykonawcy.

Realizacja zadania możliwa jest dzięki wsparciu Powiatu środkami z MSWiA w wysokości prawie 400 tys. zł. Brakującą kwotę powiat wyasygnował z własnego budżetu.

 

Reklama

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

mieszkaniec Jawora
mieszkaniec Jawora5 lipca 2018 o 10:03
Czytanie ze zrozumieniem. Nie przed wyborami się udaje, tylko sprawa ciągnie się od ub. roku. Jeżeli nie ma oferentów, to chyba proste, że nie można było wcześniej tego zadania wykonać.
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
koala
koala4 lipca 2018 o 14:17
Olesno zaprasza repatriantów. Gmina da im mieszkania
http://www.nto.pl/wiadomosci/olesno/a/olesno-zaprasza-repatriantow-gmina-da-im-mieszkania,13306719/
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Wybiórca
Wybiórca3 lipca 2018 o 15:15
Dziwne, że akurat przed wyborami gminie i powiatowi się wszystko udaje...
4 Lubię to: 4
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Kris
KrisWybiórca3 lipca 2018 o 23:50
Ważne że coś się robi dla dzieciaków, które się tam uczą... Mnie wybory nie obchodza, ważne dobro dzieci
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Wyborca
WyborcaKris4 lipca 2018 o 11:06
No i właśnie, przez takie "mnie wybory nie obchodzą" w tym kraju jest tak źle. Ludzie d**y nie ruszą raz na 4 lata w niedzielę na wybory i mamy takie coś, a potem narzekanie. Proszę w taki razie nie narzekać na PiS/jakieś prawice gowinów czy innych ByleJakich ani inne PO/EB, nowoczesne schetynów.
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
K.
K.Wybiórca4 lipca 2018 o 08:20
Dziwne jest to, że swoją niewiedzę wypełniasz wydumaną tezą.
Jeśli chodzi o Powiat, to tylko w ubiegłym roku wyremontowano drogę w Mysłowie, Mierczycach, drogę Luboradz-Mściwojów, chodnik na Piłsudskiego, chodnik w Słupie oraz we wszystkich DPS-ach zamontowano instalacje solarne. To tylko ubiegły rok. W poprzednich było równie dużo.
4 Lubię to: 4
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.