Sobota, 27.11.2021 170

 

Pliki cookies 22:27
Serwis korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
Reklama
Zabawki w promocji z okazji Black Week. DJAtoys.pl - internetowy sklep z zabawkami
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Koparka Jawor - roboty budowlane

(FOTO) Dolnośląski Konkurs Plastyczny „Czysta woda”

W Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy odbyło się dziś (22.03) uroczyste podsumowanie Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego „Czysta woda”. W konkursie nagrodzono również młodzież z powiatu jaworskiego.

© Anna Cybulska

Jury po obejrzeniu 660 postanowiła nagrodzić i wyróżnić uczestników w następujących kategoriach wiekowych: 

Kategoria wiekowa 4-6 lat NAGRODY 

    1.    Alicja Antoniak 6 lat Publiczne Przedszkole Legnickie Pole 

    2.    Lena Chowaniec 5lat Oddział Przedszkolny Mikołajowice 

    3.    Tymoteusz Wysowski 6 lat Miejskie Przedszkole nr 2 Złotoryja 

    4.    Ola Korzun 6 lat MCK Legnica 

    5.    Mila Kaczorowska 6 lat MCK Legnica 

    6.    Marcel Bielak 6 lat Szkoła Filialna Radziechów 

    7.    Laura Pomietlarz 6 lat MCK Legnica 

    8.    Karina Jurczyk 5 lat Miejskie Przedszkole nr 2 Złotoryja 

    9.    Bartosz Wierzbicki 6 lat Miejskie Przedszkole nr 6 Legnica 

10. Zuzanna Bylińska 6 lat MCK Legnica 

WYRÓŻNIENIA 

    1.    Dawid Mrozik 5 lat Miejskie Przedszkole nr 3 Polkowice 

    2.    Radosław Hacyszyn 6 lat Miejskie Przedszkole nr 3 Polkowice 

    3.    Julia Kałmuczak 5 lat Miejskie Przedszkole nr 3 Polkowice 

    4.    Ola Dankowska 6 lat MCK Legnica 

    5. Helena Witkowska 5 lat Przedszkole Niepubliczne ŹRÓDEŁKO Legnica 

    6.    Ola Kotwa 6 lat MCK Legnica 

    7.    Magda Łojko 5 lat Punkt Przedszkolny Goliszów 

    8.    Julia Frączek 5 lat Punkt Przedszkolny Goliszów 

    9.    Antoni Kot 6 lat Przedszkole Niepublicznie KLUB MAŁEGO MONTESSORKA Legnica 

10. Lena Solecka 6 lat Przedszkole Niepublicznie KLUB MAŁEGO MONTESSORKA Legnica 

11. Agata Korycka 6 lat Przedszkole nr 3 Bolesławiec
12. Julia Wilhelmi 6 lat Przedszkole Niepubliczne ŹRÓDEŁKO Legnica 

13. Piotr Prodan 6 lat Publiczne Przedszkole Legnickie Pole 

14.Marysia Wanowska 5 lat MCK Legnica
15.Lena Kleczkowska 6 lat Miejskie Przedszkole nr 3 Polkowice 

16.Laura Bielaczyc 6 lat MCK Legnica 

Kategoria wiekowa 7-9 lat NAGRODY 

    1.    Milena Liska 9 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Polkowice 

    2.    Joanna Mysiak 9 lat Szkoła Podstawowa nr 4 Bolesławiec 

    3.    Natalka Matkowska 9 lat MDK Świdnica 

    4.    Zuzanna Pieprzak 9 lat MCK Legnica 

    5.    Oliwia Owczarek 8 lat MCK Legnica 

    6.    Natalia Hawryluk 7la tSzkoła Podstawowa Bieniowice 

    7.    Maja Induła 8lat Szkoła Podstawowa nr4 Bolesławiec 

    8.    Maja Cieślik 7 lat Miejskie Przedszkole nr 6 Legnica 

    9.    Teresa Jałosińska 9 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Lubin 

10.Barbara Rudnicka 9 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Lubin 

11.Julia Pyś 8 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Lubin 

WYRÓŻNIENIA 

    1.    Kaja Kozłowska 8 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Złotoryja 

    2.    Julia Marciniak 7lat Szkoła Podstawowa nr 8 Lubin 

    3.    Ewa Wanowska 7 lat MCK Legnica 

    4.    Bartosz Irski 9 lat Szkoła Podstawowa nr 4 Bolesławiec 

    5.    Oliwia Bieda 8lat Zespół Szkół Mikołajowice 

    6.    Miłosz Biłas 7lat Szkoła Podstawowa filia Brochocin 

    7.    Marcel Stopyra 7 lat Zespół Szkół Mikołajowice 

    8.    Krzysztof Kałuża 7 lat Zespół Szkół Mikołajowice 

    9.    Lourenco Diogo 7 lat Zespół Szkół Mikołajowice 

10.Antoni Rębisz 8 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Złotoryja 

11.Maciej Tuchowski 8 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Złotoryja 

12.Hanna Szmidt 7 lat Zespół Szkół Mikołajowice 

13.Maciej Cymbalak 7 lat Zespół Szkół Mikołajowice 

14. Hania Matuszek 9 lat Klub Art-Kadia Jawor
15. Cyprian Kuryło 7 lat Szkoła Podstawowa nr 19 Legnica 

16. Szymon Wilk 7 lat Szkoła Podstawowa nr 8 Lubin 

Kategoria wiekowa 10-13 lat NAGRODY 

Klaudia Kopikowska 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole 
 Hubert Kucza 12lat Zespół Szkół Legnickie Pole

    3.    Martyna Skiba 13lat Szkoła Podstawowa Budziszów Wielki 

    4.    Maja Siwik 11 lat Szkoła Podstawowa nr 1 Złotoryja 

    5.    Weronika Bielak 11 lat Zespół Szkolno-Przedszkolny Zagrodno 

    6.    Hanna Galicka 12 lat MCK Legnica 

    7.    Marta Maciałczyk 12 lat MCK Legnica 

    8.    Filip Wójciak 12lat Szkoła Podstawowa Bieniowice 

    9.    Oliwia Celińska 12 lat Szkoła Podstawowa Bolków 

10.Roksana Zienkiewicz 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole 

11.Klaudia Krysiak 13 lat MCK Legnica 

WYRÓŻNIENIA 

    1.    Natalia Kowalczyk 12 lat Szkoła Podstawowa Budziszów Wielki 

    2.    Oliwia Pater 10 lat Zespół Szkół Legnickie Pole 

    3.    Klaudia Frąc 13lat Zespół Szkół Legnickie Pole 

    4.    Miłosz Moi 13 lat Zespół Szkół Integracyjnych Legnica 

    5.    Ola Kaśczyszyn 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole 

    6.    Natalia Mysiak 12lat Szkoła Podstawowa nr4 Bolesławiec 

    7.    Jakub Kordek 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole 

    8.    Eliza Iwanowska 10 lat MCK Legnica 

    9.    Maja Sikorska 12 lat MCK Legnica 

10.Anna Pielak 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
11.Igor Noga 12 lat Szkoła Podstawowa nr 5 Jawor 

12.Julia Roszak 12 lat Szkoła Podstawowa nr 14 Głogów 

13. Gabi Rymkiewicz 11 lat MCK Legnica
14. Lena Hejmej 12 lat Szkoła Podstawowa nr 14 Głogów 

15.Natalia Havryszko 12 lat MCK Legnica 

Kategoria wiekowa 14+ lat NAGRODY 

    1.    Adrianna Soboń 15 lat MCK Legnica 

    2.    Weronika Zymowska 16lat CKZiU Legnica 

    3.    Natalia Najdecka 17 lat MCK Legnica 

    4.    Natalia Tataruda 14 lat Zespół Szkół Legnickie Pole 

    5.    Daria Karolak 16 lat I Liceum Ogólnokształcące Jawor 

    6.    Suzanne Oleksyn 14 lat Zespół Szkół Legnickie Pole 

WYRÓŻNIENIA 

    1.    Maciej Stępień 15 lat MDK Świdnica 

    2.    Aleksy Chowaniec 16lat Gimnazjum Św Franciszka Legnica 

    3.    Barbara Dylewicz 16lat Gimnazjum Św Franciszka Legnica 

    4.    Weronika Majcher 17 lat Zespół Szkół Budowlanych Legnica 

    5.    Martyna Rak 15 lat Szkoła Podstawowa Budziszów Wielki 

    6.    Grześ Senko 15 MCK Legnica 

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.